A jsme v řiti

19.06.2014 19:35

Již vzhůru, psanci této země, dejme se na pochod, banksterská Internacionála je zítřka lidský rod. ……..

Pokud Vám to, vážení přátelé, něco připomíná, je podobnost vůbec ne náhodná. Všechny ty bolševické i socialistické internacionály by totiž bez zájmu banksterů o rozvrat starého řádu, bez touhy majitelů tiskáren peněz po stále větším chaosu (při kterém se, jak říká nenechavý hospodský v Bídnících, skvěle krade) nikdy nevznikly.

Málokteré generaci se poštěstí, aby prošla trnitou cestou omylů a debilizace vzdělání a myšlení obecně – od kapitalismu 1. republiky Preissů a Petschků, přes válečnou ekonomiku, tunel let těsně poválečných, přes budování socialismu, korporátně-fašistický paskvil hry na demošku vyvolených, po návrat do socialismu. Co dím, banksterské elity nám dávají dokonce nahlédnout do komunismu, byť se týká jen méně než jedné tisíciny globálního obyvatelstva.

Dlouho už tu prosazuji myšlenku, že kapitalismus, což je vlastně tržní hospodářství neřízené ani monopolisty, kartely a jejich panáky ve státní správě – dostal smrtelnou ránu vznikem prvního monopolu. Rothschildův a Rockefellerův Standard Oil Company mi buď svědkem. A cokoli z toho tržního hospodářství následně zůstalo, definitivně zabil vznik U.S. FEDu, operační jednotky finančního řízení Impéria majiteli monopolu na tvorbu peněz. Slavili jsme nedávno 100 let od zahájení éry „boom and bust“ ekonomiky dirigované úžerem a jeho zlodějskými zájmy. Rozděl a panuj, vypleň a zmiz, k následkům se neznej! Tvoř maléry, které za cizí peníze lukrativně řeš. Nejlepší je ODMÍTAT – a tak odmítají odpovědnost a nepřipouští, že lidstvo může mít nejen nos mezi očima, a spoustu blbců se jim díky absolutní kontrole médií daří přesvědčit, že samolibá prdel místo hlavy je problém plebsu, a ne jejich.

V tomto týdnu došlo k realizaci námětu, který testovali na lidech už cca před dvěma-třemi roky ve Švédsku. (jako testovali bail-in na Kypru).

Mario Draghi von Goldman und Sachs a pán na Evropské centrální bance poskytl FEDu Evropu jako testovací polygon pro další finanční zbraň hromadného ničení a dovedl šílenství neokeynesiánské zcestnosti banksterů a jejich „chicagských“ akademických kurev do dokonalosti. Vyhlásil politiku negativních úrokových měr. Tak tohle by nevymyslel ani poválečná komunistický ministr Kopecký – a o tom se později tvrdilo, že to byl vůl galaktických parametrů, neschopný ukoučovat trafiku.

Mezibankovní úrok ve výši -0,1 procenta je přirozeně jen testovací chroust, který banky, jak je jejich dobrým zvykem, přenesou plné míře a s rostoucí agresivitou na svoje klienty – tedy Vás. Matrace bude tedy v blízké době nejvážnějším konkurentem nejen Kellnerovy Air Bank. Toho konkurenta a přežitek kapitalismu i socialismu bude nutno „vymyškovat“ , zrušit ve jménu dobra otroků. Kdo nebude mít účet a kreditku, ani se nenažere. Osvobodí nás od možnosti koupit si rohlík jedním klepnutím do klávesnice počítače. Ale považte, až vstoupí do našich životů hyperinflace, vše se zjednoduší, žádný tisk milionových bankovek, kolkování – uvidíme zázraky, jak se výše našich úspor mění několikrát denně on-line. Velmi praktické, to se bude ovcím líbit až do okamžiku, až jim někdo řekne – ta kreditka je neplatná – stěžujte si na lampárně.

Důsledky zavedení negativní úrokové míry jsou na dílo zvíci Kapitálu, a tak se omezím na zjednodušené, přímo primitivní shrnutí v pár bodech.

Páni světa nám tímto sdělují :

1. Bankovky, měny v rámci rozpadajícího se FIAT měnového systému nemají žádnou cenu.

2. Budeme tisknout stále větší objemy bezcenných jednotek měny až do hyperinflace.

3. Nejenže budeme znehodnocovat měnu tiskem ničím nekrytých peněz, a inflací znehodnocovat mzdy a úspory, ale donutíme vás platit za privilegium ukládat svoje úspory do bank.

4. Donutíme banky půjčovat, i kdyby neměly žádný investiční projekt slibující návratnost u splacení úvěrů. Za nepůjčené úspory obyvatelstva i podniků budou platit kartelu centrálních bank. Ať žijí malinvestice, ať žije Ab Ordo Chaos!

5. Státní i soukromé dluhopisy jsou od teď jediným instrumentem, který nebude takto dodatečně zdaněn. Proto kupujte ty přísliby nesplnitelného. Na konci je gottwaldovská léčba vz. 1953.

6. Nestačí, že každý produkt, co kupujete, je zatížen náklady na banksterský komunismus (náklady, financování a transakční náklady) až 40 procenty (což je privátní zdanění již státem zdaněných příjmů), nestačí poplatky za to či ono, potrestáme všechny střádaly daní z úspor, fondů akumulovaných na mzdy, rezervní fondy, vlastní zdroje investic, ztrestáme dodatečným zdanění všechny, co projdou, někdy vynuceně, bankou, kdo spoří na budoucnost – kdo se chová odpovědně a myslí na to, co bude zítra.

7. Zabili jsme spoření, jedinou relevantní a udržitelnou formu tvorby kapitálu – odloženou spotřebu. Nahradili jsme ji finančním letadlem, co padá. Nemyslete na to, čím se budete živit, ani jak tohle může přežít reálné hodnoty tvořící ekonomika.

8. Zabili jsme samotnou podstatu existence pojišťovnictví, zajišťovnictví, fondového a důchodového systému, založeného na agregátním úroku, zhodnocování úspor. Tou podstatou je zhodnocování úspor multiplikačním efektem s co největším rozdílem mezi meziročními výnosy a reálnou inflací. Agregované hovno je stále hovnem, a bankroty těchto finanční institucí jsou nejen matematickou jistotou.

9. Zítřek neexistuje, budoucnost není, žij dnes a utrácej vše, dokud … nebude otázka negativních úrokových měr, a toho co přinášejí a avizují tím posledním, co bude člověka trápit.

10. Němci ztratili kontrolu nad EU a ECB, „Němci“ typu Merkelová a Schulz jedou podle not FEDu. Těmto „Němcům“ budou Němci vděčit již potřetí za to, že budou obviněni z rozpoutání světové války. Za pokračování osudu okupovaných a vydíraných páriů Atlantického světa odříznutých zrádci od vlastní velké budoucnosti Kontinentální velmoci a spojence Euroasie.

Co dodat, nejen Němci, ale i my jsme v řiti … korporátní fašismus, ten privátní, i ten servisních elit zabíjí systematicky a záměrně zdroje naší obživy i naše rezervy nutné pro přežití kolapsu globálního podvodného kasína, kterému ještě někteří pitomci říkají kapitalismus. Brzy poznáme, že na cestě ke dnu se blížíme koncové stanici. K chaosu. A o ten chaos jde, v Sýrii, Egyptě, na Ukrajině, všude, kam dosahují zájmy impéria úžeru.

Je pan Mario hlupák, nebo terorista? Je tím samým ta „německá“ vyvolená slepice, co aktivně staví železnou oponu mezi vlastní vývozní ekonomiku, národ a jeho obživu, Evropu a zdroje vlastního rozvoje, nejperspektivnější trhy? Naleznete v tom cosi racionálního? Je jím tajtrdík Sikorski a blázen Walesa, co říká, že neujmou-li se USA vojenskou silou (globální válkou) světového kormidla, nezbyde Polsku než to udělat za USA? Zastupuje či koučuje EU někdo, kdo má moc či ochotu Evropu zachránit před jejími elitami úžeru, kdo není koupený, či neloajální NWO ?

Ne, svět morálních deprivantů se nezabývá důsledky vlastních činů. Cítí se v bezpečí, nepostihnutelný ve svém osvíceném a bezohledném směřování k NWO. Pracují na rekonstrukci planetárního systému, a to stalinsky opravňuje k tomu, že „když se kácí les, létají třísky“. Nyní globálně. A my čekáme na zázrak ve frontě u jatek.

US dolar padá, je potřeba, aby Evropa a zbytek světa padaly ještě rychleji. A o tom ve FEDu s nikým nediskutují, ani s Máriem od Goldmanů. Natož s námi. EU – Evropa míru a prosperity? – proberme se. Tohle v plánu není, a nikdy nebylo. Ale sny umírají až s prvním zakokrháním kohouta, zazvoněním budíku a po zprávě v telce, že začaly bankovní prázdniny. Ale některým se nerozsvítí ani po ráně kladivem mezi oči.

Další, tentokráte neoconská internacionála FIAT peněz … smrdí to válkou.

 

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode