Američané a Havlisté v Česku chystají další provokace proti prezidentu Zemanovi a Rusku

27.10.2015 20:36

 

Dobrý den přátelé přeposílám mail, neustále útoky proti prezidentovi asi nikdy neskončí. Ve světě je víc problémů a tady se bude jenom pořád provokovat. Pokud můžete, šiřte dál. Koncem měsíce svolávají na Staroměstské náměst&i acute; "mladí a perspektivní" demonstraci proti RUSKU, PUTINOVI a zástupně proti  ZEMANOVI . Kolik se bude vyplácet dolarů za účast ještě není rozhodnuto.
Tedy opět další provokace.... Velvyslanectví USA v Praze  "ocenilo správný postoj vlády ČR" a pokáralo  za "nesprávný postoj" prezidenta . Co si to Shapiro dovoluje!
Normální a slušná vláda pane Sobotko, by si za toto zavolala pana velvyslance, vrátila mu pověřovací listiny, prohlásila ho za osobu nežádoucí  na území ČR. Jak je možné, že se z některých velvyslanectví  řídí nepřátelské akce proti našemu prezidentovi?
 Kam až jste se nechal zahnat pane Sobotko ve své nemravné touze po moci? Občané této země, poslední měsíce a týdny jsme svědky zvláštních jevů na na ší politické scéně, které nevěští nic dobrého! US Embassy nám zkorumpovala vládu, poslance a nyní pracuje na justici, policii a armádě. Tento proces začal před 25 lety, pomalu, plíživě a jeho formální stránka nám byla nabídnu ta jako demokracie a svoboda. S nadšením jsme ji tehdy přijali, ale již s menším nadšením ji dnes hodnotíme. V parlamentu, senátu a ve vládě se střídala různá politická uskupení, která však měla pramalý zájem na tom, aby se tato země rozvíjela zdravým a korektním směrem. 25 let zde vládli lidé, jejichž jedinou snahou bylo na příkaz zvenčí zdevastovat naše hospodářství, zkorumpovat a paralyzovat justici, ukrást vše, co se ukrást dá, a finanční prostředky, ztržené z těchto kriminálních transakcí, vyvézt ze země. Ano, tato země byla bo hatá do té doby, než koupený Václav Flaška Havel začal svou destrukci. Země nám byla ukradena a vyvezena prevážná část peněz, ztržených z hodnot, které vytvořili lidé zde žijící - Vy všichni svou vlastní prací, mnohdy ne právě lehkou! Proto se dnes nedostává prostředků na budování infrastruktury, na zdravotnictví, proto je vykraden státní důchodový fond, proto si vyděláváme v přepočtu mnohonásobně méně peněz, než jiní Evropané ve svých zemích.  Všimněte si tedy, že tato země byla cíleně vykradena a ožebračena, že zde byl dán prostor pro doslovné řádění zvrhlých a zkorumpovaných soudců a advokátů, pod jejichž ochranou se skrývajícelé firmy se sofistikovanými programy na okrádání lidí. Všimněte si, že zde byly uměle vytvořeny podmínky pro akceleraci rasové a etnické nesnášenlivosti tím, že menšině byly přiřknuty veškeré výhody a většina to zaplatila svými daněmi. Všimněte si, že naše armáda není vůbec schopna bránit naši zem, neboť na to nemá prostředky, lidi ani výzbroj, a navíc je zhusta vysílána na zahraniční mise, na nichž je této zemi opravdu houby plat ná. A v neposlední řadě se zamyslete nad tím, proč se to vlastně všechno stalo? Odpověď je jednoduchá:
Toto je klasický scénář přípravy a plánování občanské války. Občanská válka se nemůže vést na území, které je bohaté, stabilní a ekonomicky výkonné, nemůže se vést tam, kde funguje dobře státní správa, justice a armáda. Občanská válka se dnes velmi pečlivě připravuje a vede se jich spousta v různých částech světa. Odborníkem, vlastnícím know-how na tuto věc je CIA. Takže - naše země se dnes dostala do situace, kdy se stává geopoliticky velmi vhodným územím pro vyvolání občanské války!
Stačí již jen pár promyšlených akcí, zase pod taktovkou CIA, a může se to spustit!!!  Amerika potřebuje nutně další zdevastované území, na jehož obnově potom mnohonásobně vydělá!!! Toto se neděje poprvé, tento scénář je velmi klasický a ve světě již mnohokrátpoužitý!!! A nejlepší spouštěč toho všeho je, udělat zde druhý Majdan!!! Jenom s tím rozdílem, že zde už poteče krev a budou sem masivně im portování cizí ostřelovači.
Zatím se to tváří, jako nevinná společenská hra, když naše naivní děti, které absolutně netuší, o co jde, ukazují za 50 dolarů na veřejnosti červené cedulky, které dehonestují prezidenta této země.
Všichni rodiče, občané, kterým ještě zůstal zdravý rozum, lidé, kterým záleží na šťastnější budoucnosti této země, nedopusťte, abychom se my a naše děti stali loutkami, které zničí vlastní zem!!! Stejně tak, jako nemocného člověka nemůžeme začít léčit utínáním jeho údů a už vůbec ne tím, že začneme od hlavy!!! .....  stejně tak se nemůžeme chovat k vlastní zemi, k prezidentovi, jehož jsme všichni zvolili, ke svým tradičním hodnotám, kultuře a přírodě. Záleží totiž jenom na nás, záleží jen na tom, abychom neztratili poslední zbytky zdravého rozumu a začali konečně přemýšlet, jak tento vývoj zvrátit. Na naši zkorumpovanou vládu a politické strany se spoléhat nemůžeme, ty řídí Shapiro.
Jestli není pozdě, že je určitě téměř méně, než za pět minut dvanáct!!!
 

MUDr. Janda Karel,

 

 

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode