BABIŠ JE HORŠÍ MINISTR FINANCÍ NEŽ BYL KLAUS

19.12.2015 18:26

Tohle by se mohlo vládě šeredně nevyplatit. Pane Babiši, Vy to nevnímáte a chcete prohrát příští volby? Lidem totiž rozhodně není líp

Autor: Michal Malý
 
 

 

Tato vládnoucí garnitura, která ignoruje vlastní národ a obětuje jej, by si měla uvědomit, že i když se mocní tento národ cenzurou snaží zahnat do hospod, tak tam my je opět vyženeme z ulice či Letné z jejích křesel.

Tím, že se nás současná garnitura a mediokracie snaží vyhnat z „neškodné“ kritiky na internetu a brání nám se "vykecat" nás ale posílá nejen zpět do těch (nekuřáckých) hospod, ale do ulic. A mohlo by se jí to šeredně nevyplatit. Je logické, že se národ radikalizuje ve chvíli, kdy se jej jeho vláda snaží umlčet. Blogeři jsou umlčováni a jejich blogy dopředu stahovány do soukromých, i kdyby psali o nesmrtelnosti chrousta. Na lidi, kteří poctivě pracují a jejichž daně vlády s kmotry rozkrádají, se vymyslela kuratela měsíčních hlášení DPH, EET a stovky povinných formulářů. Budou mít snad kmotři a jimi uplácení politici tyto hlášenky a EET na úplatky? Těžko. Zrušily se akcie na doručitele a tak je kmotři a politici převedli na své právníky. Nic se nezměnilo, krade se dál.

Tunel tunelů Blanka jede ve zkušebním provozu, Praha platí firmě za jeho „zajištění“, 300 km údajně vyměněných kabelů nikde v žádné sběrně nenaleznete a tak se jich většina (či žádný) zřejmě nevyměnila. A le hlavně že se zaplatily. Pokud se tak stalo, denně jsou ohroženy desetitisíce obyvatel tímto tunelem projíždějících. Ale dvojnásobně předraženou Blanku „musela“ paní Krnáčová otevřít stůj co stůj, aby vytřískala politické body. Ale že Blanka nemá dopravní návaznost a některé lokality Prahy stojí ve špičkách? Za to mohou přece neukázění řidiči. A honem se připravuje „tunel č.2“ v Radlicích, přestože jeho realizace je nesmysl bez předchozího dokončení vnitřního a vnějšího okruhu. Populisticky se stíhá Rittig za halíře z jízdenek. Bude někdo stíhán za koruny z každé obkladačky tunelu Blanka, která „nahradila“ původní nátěr? Prý je to „ekonomické“. Nátěr by se musel obnovovat. Fajn, a kdo získal zakázku na mytí obkladaček v tunelu Blanka?

Když jsem napsal, že trenéra, který je dle medií (a odzdrojoval jsem) údajným teroristou a vrahem, byl jsem dopředu zablokován. Když kolega bloger Roman Košťál napsal, že mezi „uprchlíky“ jsou teroristé IS, na jejichž mobilech policie nalezla videa poprav IS, byl zablokován. Přesto, že tuto informaci zveřejnila i ta nejcenzurovanější česká media. Když jsem napsal blog, ve kterém jsem vyjádřil názor, že je mi jedno, jakou má Andrej Babiš lustraci, pokud bude makat na tom, aby „ANO bylo líp“, poděkoval mi mailem. Když jsem se jej již 5x dotázal, proč mne jeho medium blokuje, neodpověděl. Sluníčkáři tvrdí, že se tato země fašizuje. Opak je pravdou, tuto zemi fašizují mocní. Utahují šrouby, zvyšují cenzuru, zvyšují naše „povinnosti“, zvyšují naše monitorování, odebírají nám naše svobody.

Vše pod záminkou potlačování údajné xenofobie, pod záminkou „boje“ proti terorismu, pod záminkou lepšího vybírání daní, aby bylo co rozkrádat. Alibisticky se musí zveřejňovat smlouvy a tak ministerstvo na nákup jednoho PC či vánočního stromku musí vypsat výběrové řízení. Co na tom, že ta administrativa ten nákup trojnásobně prodraží? Bude zase co rozkrádat a vytvoří se desítky tisíc míst státních drábů, co budou mít jisté platy a premie za skalpy. Drábů, kteří nic nevytvářejí. Drábů, které budeme platit sami proti sobě a tak se rozšíří korupční prostředí. Ministr Chovanec ujišťuje, jak to má pod kontrolou. Byl jsem nedávno na koncertu v Obecním domě. Ani jeden policista, pronesli byste kamion výbušnin či kalašnikovů do sálu. Koukal jsem po balkonech a díiky tomu jsem si koncert moc neužil. Namísto toho mi ministr Chovanec zablokoval přístup na jeho facebook. Asi, abych jej nemohl upozorňavat na bezpečnostní rizika.

Vládo a mediokracie, blokujete nás, umlčujete nás, ale to se vám vymstí. Jdete proti nám. Vyženete nás z ineternetu, ale nevyženete nás do nekuřáíkých hospod. Vyženete nás tak totiž do ulic a to bude váš konec. A ve volbách vám nepomůže ani rušení poplatků, ani rozdávání koblih, ani kdybyste rozdávali čtvrtky vodňanských kuřat.

P.S.: Pane Babiši, jak dlouho mne a mé kolegy budete ještě blokovat na Vámi vlastněném mediu? Co máme čekat? Zrušení profilu, či kontrolu finančáku? Já idiot jsem si myslel, že to myslíte vážně...  Lidi odmítají cenzuru, tendenční informace i to, aby jim byla „zavírána huba“. Lidi nechtějí EET, měsíční hlášenky DPH, ani zákaz kouření. Lidi nechtějí omezování a upírání svobody názoru. Pane Babiši, Vy to nevnímáte a chcete prohrát příští volby? Lidem totiž rozhodně není líp.

 

Příště Vám nepomůže ani to, pokud by chamelenon Komárek rozdával čtvrtky šťavnatých vodňanských kuřat.

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode