Český lékař v Anglii popsal, jak se žije s tisíci muslimy. Strašný, neuvěřitelný, děsivý, reagoval zcela šokovaný čtenář

14.01.2015 10:19

Několik obšírných postřehů na svém blogu publikoval český lékař, který už řadu let žije v Anglii. Vzhledem k tomu, že se problematice věnuje opakovaně, a to zejména publikační činností, vzbuzují jeho texty stále větší ohlas. KrajkéListy.cz na Vladislava Rogozova upozornili sami čtenáři.

„Tak například, pokud si chce někdo objednat brzy ráno taxi a je zrovna ramadan, má smůlu. Dispečerka jen milým hlasem doporučí, ať si raději zajistí alternativní dopravu, protože všichni řidiči jsou muslimové a prostě nepracují. Nebo takový nákup v supermarketu. Pokud má někdo v košíku třeba slaninu a pivo, může se mu stát, že ho muslim u pokladny odmítne. Takový zákazník pak musí vystát ještě jednu frontu, tentokrát k nemuslimskému pokladnímu," popsal Rogozov své dennodenní zkušenosti.

A přidal další: „Pozadu v trendu smiřování se s islamizací nezůstává ani televizní BBC (důsledek proislámské politiky a rostoucího počtu muslimských zaměstnanců). Zcela nedávno jsem tak večer sledoval pořad „Udělejte ze mě muslimku“ (Make me a Muslim). V tomto svém původním pořadu BBC představuje portréty britských dívek, které konvertovaly k islámu. Každý měsíc zde totiž konvertuje k islámu několik až tisíc bílých Britů, k islámu konvertovala například i švagrová bývalého premiéra Tonyho Blaira. I sama BBC proto zřejmě usoudila, že je potřeba britskou společnost na tento fakt připravovat, aby byla probíhající kulturní změna co nejhladší."

  •  

Jinou zkušenost tvořilo jeho setkání v nemocnici. Tam narazil na neznámého muslima, který vyzvídal, kde je nejbližší mešita. Nevím, měl odpovědět autor blogu. „Než se před ním zavřely dveře, stačil ještě zavolat: „Aláh akbar! Brzy budete všichni vědět, kde je nebližší mešita. Aláh je veliký!“ reagoval dotyčný.

Podle Rogozova mohou být některé historky humorné, ale pro něj jsou spíše děsivé. Stejně jako pro naše čtenáře. „O tom byste měli psát, je to šílený, děsivý, stašný, hnusný," uvedl náš čtenář.

  •  

Chcete další detaily? „Tak třeba Janet, jedna z našich sestřiček, si mezi řečí posteskla, že její šestnáctiletý syn začal nedávno brát drogy. Dříve miloval sport, jeho muslimští spolužáci ho však kvůli tomu tak šikanovali, že sportování nechal.  Janet si stěžovala ve škole, ale bezvýsledně. Nemůže prý vystupovat proti zájmům etnické menšiny (i když v tomhle případě muslimové tvořili ve třídě etnickou většinu). A za nějaký čas její syn začal brát. Drogy prý dostává od pákistánských dealerů."

Téma islamizace spustily nedávné teroristické útoky ve Francii, při nichž zahynulo skoro dvacet lidí. Terčem se stali kvůli své víře, anebo pro údajné zesměšňování proroka Mohameda v magazínu Charlie Hebdo. 

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode