DŮCHODCI ROZHODNOU O VÝSLEDKU VOLEB

25.04.2016 20:19

 "Jsou nás 3 miliony důchodců, které by mohly rozhodnout volby". Proč to nezkusit?"
 A já opakuji část první věty: "jsou nás 3 miliony důchodců, které by mohly rozhodnout volby". Proč to nezkusit?
          V každých příštích volbách volme stranu, která slíbí:

-  bude odpovědně postupovat v řešení imigračního procesu (ne kam vítr, tam plášť a bude brát vážně názory občanů),

-  okamžitě "rekonstruuje" Českou televizi (buďto zrušením našich poplatků a výměnou 80% pracovníků, pokud je to          neprůchodné pak zrušit ČT zcela.) Jsou televize, které i bez dotací (7 miliard) ročně umí pracovat nezávisle,

-  okamžitě začne řešit a urychleně dořeší otázku cikánů v naší zemi (nic nemožného - jen zabezpečí, že se k cikánům začne    stát chovat tak, jako k ostatním občanům.

-  okamžitě zruší bez náhrady všechny "neziskové organizace"

-  okamžitě sloučí zdravotní pojišťovny ( před r. 89 nás bylo o třetinu více a stačila 1. Dnes je jich 7 a v nich se flákají stovky    lidí),

-  okamžitě zabezpečí provoz max. 10 vysokých škol. (Je nás 10 mil., což je ve světě větší město, a živí se zde 98 VŠ     a v "nich se potí tisíce tzv. pedagogů". Přitom se kvalita našeho vysokého školství řadí na 23. místo ve světě!)

-  zajistí, že do funkce ministra obrany, ustanoví odborníka s vysokoškolským vojenským vzděláním  (kvalifikací nesmí být "    modrá  knížka")

-  zajistí, aby ve všech důležitých státních funkcích pracovali nejen odborníci, ale také "dospělí" lidé s potřebnými životními  zkušenostmi.

             (není možné, aby veřejně pouštěli svá moudra do světa polovzdělaní vysokoškoláci, nebo zcela vzdělaní, ale v post-pubertálním věku, kteří nikdy reálně nepracovali. A takovými se to zde jenom hemží - a proto jsme tam, kde jsme, Někteří z nich už sedí ve vysokých státních funkcích i přes 20 let a doufají, že tam vydrží až do penze ...)

 

Okamžitě vrátit do námi našetřeného důchodového fondu  / na jeden rok vypůjčených 340 miliard Kč, to jsou naše našetřené peníze za celoživotní práci /,  vypůjčených tehdejším ministrem financí V.Klausem na dobu jednoho roku /.Dodnes nebyla vrácena ani koruna ! ! ! Proto bereme za celoživotní práci ne důchody, ale almužny.

 

  A co čeká naše děti ?

Potrestat viníka a jeho kumpány, s následující konfiskací velmi pochybným způsobem nabytého majetku.                                                

PŘIDEJTE DALŠÍ DŮLEŽITÁ TÉMATA a pošlete dál komu jen můžete  ........

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode