Důchodci, tak vás vidí přihlouplá mládež !!!

30.01.2015 13:05

Když  bude mít štěstí, tenhle parchant, tak bude taky důchodce :-o 

PRÁCE STUDENTA GYMNÁZIA
Znám jedno řešení ! Např. aby důchodci byli solidární ! Student gymnázia, maturant, 20.2.2014

 

Kdyby stát nevynakládal šílené částky na důchody důchodcům, nebo je aspoň danil, mohl by z těchto ušetřených peněz investovatdo rekvalifikací nebo podpory zaměstnání. Důchodci jsou dnes nejlépe zajištěná nepracující třída. 90 % důchodců každopádně. Jdeš do obchodu, fronta důchodců, jdeš k lékaři, fronta důchodců., jedeš MHD, hafo důchodců, jenom běhají, samý stres, hrabou a hrabou,protivní, otravní, drzí, hulvátští, plivou a hrchlají po okolí, žádná hygiena, pořád brečí a důchody před 20 táců. Děsí mě p��edstava, ��e je budu muset jednou z platu podporovat. Bu du využívat každou skulinku, jak si ulevit na daních a ty Kauflandové Dallasyboys and girls nesanovat. Další skupina, asi 2/3 nezaměstnaných jsou totální lenivé netáhla, kterým vyhovuje se povalovat doma a pobírat dávky a podpory. Jsou líní se stěhovat, prodat nemovitost, byt a koupit si jinde jiný, raději budou čekat s otevřenou hubou,až jim tam stát něco hodí, pak se oblíznou a zase s hubou otevřenou civí !!! Dále tito lidé ztratili absolutní sebereflexi, mj., co se i hygieny týče, když za nimi někde stojíš, smrdí, potí se, neupravení, samé levné hadry, boty z tržnice, žádné deodoranty,v létě kardinální smrad, jinak pouze chlast, cigára, ovary, buček, z ku ltury pouze TV NOVA a Blesk. Z aostalí a negramotní ! Když tady přijedenou mí známí z USA a Kanady, tak se doslova štítí, jak tato netáhlovská svoloč smrdí ! A stydí se za to, že nás jejich země podporovaly v boji proti komunismu a jeho svržení. A jet v MHD s těmi upocenci, no za trest ! Jsem si raději s přispěním otce kupil nový vůz, než jezdit s lopatami. A přitom je práce dost. Už jako student si mohu vybírat např. mezi softwarovými firmami.Kdyby ty nepracující netáhla nebyla lenivá a vzdělávala se, nemusela by čekat na práci rukama a lopatu. Prostě si zvykejte, že doba přeje zdravým, schopným a dravým. To jsou zákony přírody, které tady narušil pouze komnustický režim, který zasel to vše zlémin. 100 let dopředu. Bohužel ti l&iacut e;ní a neschopní se budou muset vézt, ale už za jiných podmínek. Pouze to nutné, to vám stát dá. Jinak se starejte o sebe, stát není dojná kráva. To, jak se žilo do roku 1989 byla jedna odporná, hnusná nesvobodná zvůle KSČbez možností projevit názor, cestovat, podnikat. Jedněm vzali, co léta budovali a druhým netáhlům dali. Jako mladý se stydím, že mezi námi ještě žijí ty nomenklaturní kádry před 1989, stydím se za současné komunisty a soc. demáky. Nemáte řešení, jenom řvetea kydáte populistické tlachy !.

Názory:

Po přečtení těchto řádků mě doslova zamrazilo. Takto smýšlí dnešní mládež? K takovýmto názorům je vychovávána svými rodiči,školou, společností? Jsem sama matkou dvou, dnes již dospělých synů. Pokud by jeden či druhýměl takovéto smýšlení, nejprve bych se zamyslela sama nad sebou, jak jsem je to probůh vychovala, a pak je zřejmě i přes jejich dospělost seřezala, že „by je vlastní ; máma nepoznala“! Byla jsem vychovávána v úctě k autorit&aacut e;m. K úctě ke s táří. K soucítění seslabšími a k povinnost i těm slabším pomáhat. Zřejmě jsem byla vychována špatně! Ta pravá výchova je přece

 

Buď dravý, bezohledný, arogantní, bez soucitu. Ale hlavně! Buď po celý svůj život mladý, zdravý, a zcela jistě seživ pouze ústy, maximálně u nějaké softwarové firmy.

 

Kdo peče chléb, staví dům, vyrobí pro tebe vůz, ušije ti značkové oblečky, botky, uplete In ponožky, o toho se nezajímej!To je zaostalé, negramotné netáhlo, nepoužívající deodorant, živící se bůčkem a pokleslou kulturou, a tvojí povinností je dělat vše proto, aby, až toto netáhlo po celoživotní práci odejde do důchodu, tak aby si Ty, mladý, zdravý a určitě moudrý, se vyhýbalpovinnosti těmto netáhlům přispět svoji prací na důchod. Ježíš, co to píšu, ty práce se štítící maturante?!

 

Toto je ta pravá krize společnosti.......

 

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode