Hnutí sociálně slabých vyzývá komunisty: zbavte se svého vedení a pojďte k nám !

30.05.2014 17:21

Zastaví členové ÚV KSČM ideové i materiální tunelování strany?

 
Červnové zasedání nejvyššího stranického orgánu mezi sjezdy bude pro další směřování a osud strany zřejmě klíčové. 
 
Na programu je mimo jiné vyhodnocení eurovoleb, které pro komunisty a ani pro evropskou parlamentní frakci v níž zasedají nedopadly dobře. 
 
Ubyl další mandát z původních šesti, kdy kampaň vedl levicový intelektuál Miloslav Ransdorf a pak byly svěřeny komerční firmě s nevalnou pověstí nejen v politických kruzích. 
 
Ústřední výbor sice už jednou rozhodl, že tato firma nemá kampaně vést, ale usnesení se obchází přes povolného šéfa stranické akciové strany Futura Špáse. O nespokojenosti s jeho prací svědčí i to, že byl královéhradeckými komunisty odvolán, přes odpor Vojty Filipa, z Výkonného výboru ÚV KSČM. Nyní chce rezignovat na post předsedy představenstva, ale funkci generálního ředitele si chce nadále ponechat. 
 
Valnou hromadu Futury, a.s. ovládá předseda ÚV nebo jeho místopředsedkyně pro ekonomiku, takže by bylo na místě, aby červnové zasedání sjednalo nápravu. Zvláště, když se majitelka najaté reklamní agentury netají tím, že je antikomunistka a k úpadku přivedla jak Věci veřejné, tak Lidem, pro které pracovala. Proč ji užší vedení strany preferuje a podporuje proto zůstává pro širokou stranickou veřejnost záhadou.  
 
Okresní a obvodní výbory už začaly kampaň a její výsledky vyhodnocovat a to tak, že nejsou spokojeny. Nepřišli tradiční voliči a ta má své důvody, které rozebrali na stránkách TOP politologové a další společenští vědci, ale  i důsledky. Žití z podstaty a dobré pověsti  prostě končí.   
 
"Zelený" Liška se k situaci postavil čelem a na vedení po volební prohře rezignoval, "červený" Filip zatím váhá a zřejmě bude bojovat o osobní "přežití" ve funkci všemi prostředky, což zřetelně až vulgárně naznačil hned po vyhlášení výsledků eurovoleb. 

Pokud však neodstoupí sám, rozhodne sjezd, který ho minule v prvním kole nezvolil. Byl to pro něj šok a přijdou zřejmě další. Atmosféře ve straně a společnosti to však neprospěje o politické kultuře nemluvě. 
Publikoval(a) Milan Rokyta  Yesterday
Štítky: Domov
   
1 

Zobrazit komentáře

Proč chodíte kolem horké kaše, pane Rokytko. Proč neřeknete, že KSČM nyní řídí mafie s kmotrem Mrencovou v čele? Paní Mrencová je pověstná tím, že zve své vyhlédnuté oběti do svého hotýlku v Mariánských Lázních a zde si je tajně nahrává ve velmi choulostivých situacích. Takto si při nečekaně extrémních praktikách nahrála i soudruha Filipa s jeho milenkou soudružkou Vostrou a od té doby si je vodí jako loutky. Strana je naprosto zjevně tunelována, Mrencové tečou na účet DESÍTKY milionů a nikdo neví, za co. Kdo se mafii odmítne podřídit, toho Mrencová zničí - denunciační materiály proti Ransdorfovi na Novinkách a na Nově, reportáž proti Grospičovi na ČT atd. V Právu si platila léta Ovčáčka, který ji dal do novin, co chtěla a psal pro ní cancy na komentářovou stránku Haló novin, které pak účtovala straně za obrovské sumy. Dnes má Ovčáček moc práce na Hradě, tak ty cancy píše jeho Ovčáčkův milenec a jsou už na hranici surreálné absurdity. Podepsány jsou jmény členů mafie (Filip, Vostrá, Kováčik, Konečná, Šlahůnková, Janeček atp.)

Odpovědět

 

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode