Idiot Barroso chce 80 milionů muslimů; Le Penová už raději ani jednoho

12.06.2014 20:18

Před čtrnácti dny to v Evropě vřelo; mezi 751 europoslanců se dostalo 63 extremistů nacionálního ražení, tedy i rasisté a antiimigranté. Jak je to tedy s tou demokracií v Bruselu? Způsobil to šéf Evropské komise José Barroso svým projektem EUROMED, kterým chtěl dostat do Evropy během několika desítek let přes 80 milionů muslimů. Z tohoto důvodu nacionalistů v EU přibyla skoro polovina, co bude za dalších pět let? Zmizí v Paříži či Stocholmu rabování, v Madridu a Londýně sebevražedné atentáty…?

Adolf Manuel Barroso

Adolf Manuel Barroso

Nejvíc z evropských extrémistů na cestě do EP získala francouzská Národní fronta Le Penové – 24 křesel, za ní je britská protiunijní a proiimigrantská strana UKIP (United Kingdom Independent Party) Nigela Farage – 23 křesel, se ziskem od dvou až po čtyři křesla pak skončily Dánská lidová strana, nacionalisté Praví Finové, Svobodná strana Rakouska, nacionalističtí Švédští demokraté a nizozemská Strana pro svobodu Geerta Wilderse.

Evropskému parlamentu řekli voliči sice tiché, ale přesto jasné „Ne“ muslimským imigrantům a multikulturnímu zákonu; napětí však povolilo jen zdánlivě, katarze se nekonala. V evropském kotli to ale dál vře přípravou na volbu předsedy Evropské komise, který nahradí Barrosa, bývalého předsedu portugalských komunistů, dnes zaťatého socialistu, co pokazil, nač sáhl. Pro post nového předsedy Komise je řada chtivých, ale jen pár vyvolených; socialisté vybrali současného předsedu Evropského parlamentu Martina Schulze, lidoveckým kandidátem se stal Lucemburčan Jean- Claude Juncker, za Liberály povede kandidátku Belgičan Guy Verhofstadt, za Zelené francouzsko-německá dvojice europoslanců José Bové a Ska Kellerová a za Stranu evropské levice Řek Alexis Tsipras. Nyní je ticho před bouří; málokdo čekal tak frontální nástup nacionalistů.

Za vším ovšem hledej Evropskou unii, která dala vale křesťanské tradici starého kontinentu a před několika lety v tichosti zahájila projekt EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership) či spíše barcelonský proces, který v sobě kromě posilování kulturního, ekonomického a politického partnerství mezi členskými státy EU a středomořskými sousedy, ukrývá doplnění počtu obyvatel starého kontinentu metodou přesidlování. Program počítá s přistěhováním více než 56 miliónů muslimů do zemí sedmadvacítky mezi lety 2010 – 2050. K této číslici dospěl statistický úřad EU Eurostat.

Předběžný odhad hovoří dokonce až o 80 milionech islámských migrantů, jak uvádí Salim Murad z New York University in Prague, mají vyrovnat demografický úbytek v celé Evropě. Na oko je smyslem projektu, který se původně vyvinul z dohody o volném obchodě mezi EU a zeměmi v oblasti Středozemního moře (EU – MEFTA), posílení spolupráce v oblasti správy cílené migrace mezi partnerskými státy. Hlavní je však klid demografů; lapidárně řečeno, národ, který má porodnost pod dvě děti, nemá šanci přežít. Proto budeme přijímat zejména plodné rodičky z islámských zemí, které získají mj. české občanství a svými pěti a více dětmi zajistí udržení národní, tedy české identity.

Že by Česká republika eventuálně odmítla podílet se na realizaci tohoto projektu? Ani náhodou; v Lisabonské smlouvě jsou obsaženy mechanismy, které umožní Evropské unii na základě společné imigrační politiky a řízení migračních toků přerozdělovat imigranty mezi jednotlivé státy EU. Pokud by ČR s něčím takovým nesouhlasila, nemůže příliv imigrantů na své území zablokovat, protože nemá právo veta. A to už není normalizační „plíživá kontrarevoluce“, nýbrž „plíživá islámská revoluce“ po česku.

Proto jsme si už užili to, nad čím jsme vždy mávali rukama; že exploze bomb jsou od nás daleko, Blízký východ? Kdo by se tou vzdáleností zabýval? Česko je bezpečné, až uprostřed Evropy. A ejhle, první bomba vybuchla na islámské ambasádě Palestiny v Praze-Suchdole. Jako „předkrm“, teroristické „hlavní chody“ v islamistickém jídelníčku se dají v Česku teprve očekávat. Podle růstu islámských imigrantů se dá předpokládat, že jejich projevy „mučednictví“ mohou být ve středu Evropy zatraceně brzy. To v Anglii, Francii či Španělsku už mají za sebou stovky mrtvých při islamistických atentátech v metru či autobusech a ve vlacích. V Evropě je nyní přes třicet milionů muslimů, z toho ve jmenovaných zemích více než polovina z tohoto počtu. Kromě atentátů zde však mají i pouliční nepokoje, zapalování stovek automobilů, demolování obchodů a podobně. A to vše rozhodlo o hlasech pro extrémní pravici nacionalistů po celé Evropě.

Ve Francii Le Penová věděla, o čem mluví. V Paříži se už rabovalo od roku 2005 několikrát. Nepokoje připomínají události, kdy se bouřilo hned několik pařížských předměstí a následně i imigrantské čtvrti v dalších francouzských městech; důvodem byl útěk před policií. Dva podvodníci – teenageři se schovali v trafostanici a byli usmrceni elektrickým proudem. Jindy se rabovalo proto, že zahynula dvojice mladíků, ujíždějících před policejním vozem na ukradeném motocyklu, když došlo ke srážce, při které byl zraněn i policista v autě. Při nočních potyčkách mezi desítkami výtržníků v Paříži vzplála policejní stanice a benzinová pumpa.

Březen 2004 byl masakrem po islámských atentátech, které si v Madridu vyžádaly 191 obětí na životech a 1800 raněných. Celkově bylo použitých 13 časovaných bomb, ukrytých ve sportovních taškách. Bomby zanechali pachatelé v různých vlacích, spojujících předměstí Madridu s centrem města. Dva atentáty byly nedávno spáchány též v moskevském metru. V jednom z vagonů ve stanici Lubjanka se odpálila se sebevražedná atentátnice a zabila 24 nevinných lidí. Útok další muslimky ve stanici Park kultury na téže trase si zatím vyžádal 14 obětí, které se ničím neprovinily.

Po Manhattanu, Madridu či Moskvě, otřásly atentáty rovněž Londýnem. Dne 7. července 2005. Tři pumy vybuchly v metru a jedna v autobusu. S dvaapadesáti oběťmi na životech a asi sedmi sty zraněnými to bylo největší krveprolití v Londýně od konce války a zároveň nejhorší atentát teroristů v britské historii. Pachateli byli čtyři britští muslimové většinou původem z Pákistánu. Další islámští teroristé sekáčkem na maso napadli vojáka. Po několika sekundách byl mrtvý, útočníci však byli podle svědků jako smyslů zbavení a do bezvládného těla sekali dál, dokud neoddělili hlavu od trupu. Když své krvavé dílo dokončili, odtáhli tělo z chodníku doprostřed ulice. Černoch se do kamery omluvil, že to musely vidět ženy. Pak začali provolávat: “Přísaháme věčnému Alláhovi, že proti vám nikdy nepřestaneme bojovat.” A ve vězení zčerná ještě víc…

Řízený příliv muslimů přinesl nebývalé potíže Švédsku. Na stockholmském předměstí Rinkeby se v noci na čtvrtek 10. června 2010 odehrála také bitva – násilné nepokoje, které rozpoutali islámští imigranti zřejmě za to, že je nepustili na soukromý večírek. O pár měsíců později rozzuřený dav zapaloval auta a demoloval obchody. Protesty byly odpovědí na policejní zákrok, při něm byl zastřelen 69letý muž, který jim hrozil mačetou. Podle statistik se ve Skandinávii přičiněním muslimů výrazně zvýšila kriminalita. Zatímco v USA je spácháno kolem čtyř tisíc trestných činů na sto tisíc obyvatel, v Norsku, Švédsku a Dánsku je to více než dvakrát tolik; uplynulý rok bylo v norské metropoli oznámeno rekordních 161 znásilnění a 35 pokusů o znásilnění. Více než dvě třetiny „znásilňovačů“ nebyli etničtí Norové. Ohledy na „nové muslimské seveřany” jsou zřejmě přehnané.

Norsko je moc zvláštní země; bydlel jsem ve vsi s malým fjordem nad Oslo v rodině manželů, kteří si adoptovali dvě dívenky z Indonésie. A jelikož to byly muslimky, jejich noví opatrovníci konvertovali na islám, aby měly děti výchovu se vším všudy. Když Breivik zavraždil 77 obyvatel, norský premiér prohlásil, že Norové jsou stoický národ; nekřičí a nepropukají v pláč. A ve vězení, kde má Breivik internet i televizi, s ním musí bachaři 21 roků, víc tam ani masoví vrahové nedostávají, hrát ping – pong, šachy a florbal, jinak by to bylo kruté a nehumánní týrání vězně.

Ale kam se hrabe sever Evropy proti saúdskoarabskému režimu; ten schválil nový „protiteroristický zákon“, podle kterého budou aktivisté, kteří požadují reformy, odhalují korupci nebo se účastní disentu, souzeni jako teroristé. Zákon stanovuje, že jakýkoliv čin, který “podkopává” stát nebo společnost, včetně volání po změně režimu, může být označen za terorismus. To se vztahuje také na “urážku reputace státu” a poškozování veřejného majetku nebo národních zdrojů. Bezpečnostní složky mají také více pravomocí pro razie v domech a pro sledování telefonních hovorů a internetové aktivity. Skoro jako v USA po zavedení Vlasteneckého zákona – Patriot Act

Evropa tone v dluzích, hospodářských krizích, je na hranici bankrotů, v celé EU bylo tak loni bez práce přibližně 26,424 milionu lidí. Moucha… Přesto je třeba hledat další otroky, navzdory tomu, že letošní eurovolby měly jediného morálně nemorálního vítěze – euroskeptiky; velký úspěch patřil nacionalistům. Vyhráli ve Francii, Dánsku a Velké Británii. Ve Švédsku, Finsku či Rakousku, kde se těšili mnohem větší podpoře než při eurovolbách v roce 2009. Faktem je, že muslimové nemají rádi českého prezidenta Miloše Zemana, který je tak trochu schizofrenik; vyvěsil na Hradě vlajku EU a objímal se s Barrosem, co způsobil imigraci muslimů do Evropy, přičemž právě Zeman je kardinálním odpůrcem islamistů.

Na jedné straně rozhoduje u prvního prezidenta vzešlého z přímé volby selský rozum, na straně druhé se snaží diplomaticky vyjít submisivně i s šéfy EU. Jak se s tím do budoucna vyrovná, neví ani on sám. Během našeho rozhovoru jsem mu jako kandidátovi na prezidenta připomněl téma islámu. Potvrdil mi svá slova, že ideovým základem islámu je bezpochyby Korán a muslima lze definovat jako vyznavače Koránu, podobně jako nacista je vyznavačem rasové nadřazenosti a antisemitismu nebo komunista vyznavačem třídního boje a diktatury proletariátu. … Nepřítelem je anticivilizace táhnoucí se od severní Afriky až po Indonésii. Žijí v ní na dvě miliardy lidí a financovaná je dílem z prodeje ropy, dílem z prodeje drog…

Podle Zemana korán obsahuje řadu pasáží vyzývajících k podrobení, zotročení či vyhlazení nevěřících. „V tomto smyslu je islám nesrovnatelně agresivnější a intolerantnější než soudobé křesťanství, buddhismus, konfuciánství, šintoismus a další světová náboženství. Islámské právo šaría v podstatě trest ukamenováním dodnes obsahuje. “Nevěřím, že jsou umírnění muslimové a radikální muslimové. Stejně jako nevěřím, že jsou jen umírnění a radikální komunisté. Jsou jen muslimové a komunisté,” prohlásil bývalý prognostik.

Zavražděný nizozemský režisér Theo van Gogh prohlásil: “Multikulturalismus je zdvořilé ustupování roztahovačnému hostu, který vás postupně vytěsňuje z vašeho příbytku…” Nietzsche žil v polovědomém stavu jako duševně nemocný progresivní paralýzou. Geniálně přesto charakterizoval současnou morálku, a i když se narodil před více než stoletím a půl, prorocky řekl: …”žijeme všichni v hluboké lži, protože předstíráme, jako kdyby stále platila křesťanská morálka, ačkoli v ni v hloubi duše nevěříme…”

Inu, zatím vlajka se zlatými hvězdami na modrém podkladu vlaje nad Prahou, ovšem až bude řešit jako eurohujer, pardon – eurofederalista – konflikt mezi Le Penovou a novým předsedou Evropské komise ohledně islamistů v Evropě, bude sedět už na více než jen na dvou židlích… A revoluce ukrajinského Majdanu se podle včerejšího prohlášení bývalé americké ministryně zahraničí Madeleine Albrightové ze Smíchova v zásadě neliší od toho, co se v roce 1989 dělo na Václavském náměstí…

 

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode