Jak lež prolíná českou televizí, (kterou m.j. platíme)

18.05.2014 17:27

  Příklad z nedělního vysílání pana Moravce.
Měl tam předsedu vlády a byla řeč o "regulačních" poplatcích ve zdravotnictví. Tento lži předseda se přímo rozplýval nad 30 korunami a srovnával je s pivem v hospodě, balíčkem cigaret, atd. Ano, ať se rozplývá, ale v tu chvíli by měl moderátor, který je na svém místě, pan Moravec dodat, že to není až tak nějaká maličkost, a měl by onomu lžipředsedovi spočítat: 30 Kč krát 5-7 pacientů za hodinu krát 6-7 hodin pracovních za den krát 20 pracovních dní v měsíci. Spočítejte si to sami a dojdete k neuvěřitelnému číslu 25.000 Kč (Dvacetpěttisíckorunčeských) NEZDANĚNÝCH!!! Ti lumpové nechali nemocné a převážně staré lidi připlatit lékařům, aby neutíkali do zahraničí. Platy lékařům, v dostatečné míře by se měli platit ze zdravotního pojištění, které si všichni platíme. O to nepochopitelnější je když již "zregulovaný" pacient přijde od tohoto lékaře do lékárny s receptem a je dále "regulován" 30-ti korunou. (zde je zajímavé i to, že je jedno jedná-li se o jeden nebo dva léky). Ale pozor!! Budeme-li počítat zisk lékárny z "regulačních" poplatků dostaneme se k číslu 300 až 350 tisíc za rok opět NEZDANĚNÝCH!!
 V této "regulaci" se rozmáhá další nešvar. Z počátku platilo, že po "zregulování" pacienta u praktického lékaře a odeslání ke specialistovi se u tohoto již "regulační" poplatek nevybírá.
 Dnes to již není pravda a navíc vás specialista pošle po klinice na další dílčí vyšetření, (rentgen, krevní obraz, obsah plic atd)
 a všude nestoudně vyberou "regulační" poplatek, takže průměrný pacient zaplatí 120 až 150 Kč za procházku po klinice, svému lékaři již 30 Kč zaplatil a jde do lékárny se dvěma recepty na 3 léky za 60 Kč. Celkem 240 Kč?????????
Dlužno dodat, že důchocům přidali 45 Kč. Když si to odečtou,tak je to přjde na pouhých 195 Kč!!!!!!!!! Vrátím-li se k začátku tohoto psaníčka začínám mít podezření, že pan Moravec je "dotován - regulován" nějakou lobby. Není přece možné, aby si lžipředseda vlády dovolil před celým národem takovou propagaci "regulace", kterou jsou lidé nestoudně okrádáni!
Vážení přátelé kteří si to přečtete. Nejsem příznivcem posílání psaných e- mailů. Odpusťte mi tuto vyjímku a přijměte prosbu o rozeslání - přeposlání svým přátelům a známým.
Pavel Sova

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode