Je mnoho vražd a vyhrůžek na vysoké úrovni, zatímco kabalisté se obracejí jedni proti druhým

09.06.2014 18:41

Týdenní komentář Benjamina Fulforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Kabalisté na vysoké úrovni se začali zabíjet navzájem na znamení toho, že jejich centralizovaná spojená kontrolní síť se úplně rozpadá. Nynější střílení ve Fort Hood bylo útokem proti Georgi Bushovi otci a ostatním členům Bushova klanu, podle zdrojů z rodiny Rothschild a Rockefeller. Nicméně, díky totálnímu blokování informací ohledně tohoto incidentu není jasné, jestli útok měl úspěch.Smrt jednoho agenta CIA minulý týden byla také pravděpodobně částí anti-Bushovsko-nacistické kampaně, která teď začíná.

Fotografie košile s napsaným číslem 44, která se minulý týden objevila v popředí prezidenta Obamy byla také široce publikována.

 http://www.nydailynews.com/sports/score-hears-president-new-jersey-article-1.1746800

Číslo 44 symbolizuje smrt v mnoha asijských jazycích a záležitost s košilí vypadá, že byla proto, aby připoměla Obamovi, aby zanechal blokování nového finančního systému.

Nadto, zavraždění ex CEO banky ABN Ambro Jana Petera Schmittmana, jeho manželky a jejich dcery byla část pokračujícího plánu Rothschildů na likvidaci jakékoliv osoby, která by mohla svědčit proti nim, jak nám sdělily zdroje z CIA. Podle těchto zdrojů má seznam 250 jmen, mezi nimi 50 bankéřů. Rothschildové si myslí, že rodina Rockefellerů by už měla být také zadržena a pozatýkána.

Prezident Vladimír Putin si osobně myslí, že, aby se konečně ukončila pokračující finanční krize. musí být zabíta celá rodina Rothschild. Zotročené národy jsou neobyčejně rozezleny díky zničení Jugoslávie a rozkradení jejích nerostných zdrojů, které se připisují Rothschildům. A dnes vidíte další ďábloviny rodiny Rothschild na Ukrajině, jako krádež dalších zdrojů.

Rusové, kteří teď okupují východ Ukrajiny a nabídly západní část Polska daly znamení toho, že už neakceptují skupinu šašků kontrolovaných kabalou známou jako OSN.

Je to dáno tím, že všichni hlavní aktéři teď ukazují prstem jeden na druhého; snad toto bude dobrá chvíle pro revizi soudních kroků, kterou sledují agenti Společnosti Bílého Draka proto, aby ověřili, kdo byl za plánem pro "záchranu životního prostředí" tím, že se vyvraždí 90% lidstva.

První podezřelý byl David Rockefeller, protože on si sedl na nejvyšší místo velmi dobře známých globalistických institucí známých jako Rada pro zahraniční vztahy, Skupina Bilderberg a Trilaterální komise.

Nicméně, Rockefellerovi lidé řekli, že on nebyl ten problém, že větším problémem byl George Bush otec a jeho nacistická frakce, kdo byli ti opravdoví "zlí hoši".

Nacisti zase říkají, že byli ve spojenectví s gnostickými Illumináty, a že oponovali vládě pokrevních rodinných linií. Oni si myslí, že to byla linie Rothschild/Saxe Gotha, kdo byli tím problémem.

A tak Rothschildové vyšli a řekli, že byli mladí a měli dohodu s opravdovým centrem kabaly, což byla zednářská Lóže P2 z Itálie.

Osobní návštěva tohoto pisatele Lóží P2 v Římě a v Milánu odhalila, že se považovali za následníky Césarů, aže jim byla dána mise skrze mimozemské bytosti před 26.000 lety pro udržování historie ve shodě na scénáři založeném na astrologii. Řekli, že jejich bůh bylo černé slunce, mimozemská bytost, která žije v gamma paprscích a že můžou kontrolovat lidskou mentalitu. Jeho další jméno bylo Lucifer.

Toto je pravděpodobně nějaký mýtus, ale soudní historické stopy ukazují jasně plán 2000 let starý, který byl vyroben následníky Římského Impéria na vytvoření jednotné centralizované a fašistické globální vlády známé jako Nový Světový Řád.

P2 řekla, že byla frakce v jejich skupině, která byla za plánem vyzabíjet 90% lidstva a zotročit všechny ostatní s konečným řešením vytvořit tisíciletou říši. Poté tato skupina prošla čistkou, což byl skutečný důvod, proč abdikoval zlořečený Papež (p.př.: nacista Benedikt XVI) a uvolnil místo Papeži Františkovi.

Teď, když jejich plán jde ke dnu vidíme stejnou situaci jako při pádu Sovětského Svazu, když všemožná dlouho oslavovaná tajemství začínají vycházet na světlo. V tomto případě, P2 už zvěřejňují detaily jak vytvořili Křesťanství a Islám jako propagandistické nástroje v jejich dlouhém boji proti Židům.

Poslední odhalení, která se týkají Islámu byla poslána tomuto pisateli v jednom archívu PDF, který zamýšlíme uploadovat do bulletinu příští týden. Část o Islámu a výcviku Mohameda začíná na straně 26. Více detailů o osobách, které napsaly Nový Zákon se publikovalo také tady:

http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=304480

Je pravděpodobné, že postavu Ježíše podložili jistým židovským lidovým rebelem a lídrem, který byl popraven a zaměnili jméno Isis za Marii a Slunečního boha za Ježíše.

Tato odhalení přisla ve chvíli, kdy  mnoho důležitých západních lídrů navštěvuje nového Papeže. Prezident Putin a Obama byli minulý týden následování královnou Isabelou.

Královna přišla na setkání s Papežem o 20 minut později, protože se rozhovory s italským prezidentem protáhly přes čas. Předpokládá se, že probírali finanční záležitosti, ale nevyfiltrovala se informace o záležitosti, která se na tomto setkání udála. Na setkání jí Papež dal svět (symbol moci) z lapislazuli (symbol bohatství), a královna zase dala Papeži pivo, vajíčka a whisky, pravděpodobně na připomínku toho, že složila slib chudoby, a vzdala se tak luxusnějších darů.

Dáno tím, že P2 se hodně zaobírají astrologií, zkusíme tedy očekávat, jestli příští krvavý měsíc 15. dubna bude coincidovat s nějakým důležitým vyhlášením.

Jestli ne, tak se tedy zvýší tlak na kabalu na úplně jiné úrovni s bezprecedentním útokem na petro-dolar.

Členové skupiny známé jako odpor Kobry byly na Tchai-wanu chvilku po té co navštívili představitele SBD v Tokiu. Minulý týden se kontaktovali s tímto pisatelem skrze Skype a ukázali video na kterém se masově produkují na Tchai-wanu přístroje na volnou energii. Řekli, že nyní pokračuje ve výrobě více jak 20 tisíc různých skupin, více, než by byli schopní řídit černí lidé z ropných společností.

Přislíbili také dodat jedno zařízení tomuto pisateli, před skončením tohoto měsíce. Jestliže budou moje domácí přístroje fungovat tak, jak se slíbilo, tak to tedy přinesu všem velkým rukodělným japonským firmám, aby začali s masovou produkcí.

Jestli je toto opravdu jisté, tak by to tedy bylo totální změnou paradigmatu světové ekonomie a odsoudilo by to k petro-dolar okamžitému a definitivnímu zániku.

Rusové a Íránci také útočí na petro-dolar s plánem, který vyhlašuje začít prodávat svou ropu výhradně skrze systém směnného obchodu, který bude ignorovat dolar.

Čína také velmi hluboce vyšetřuje všechny finanční stopy, a všichni funkcionáři, u kterých bude prokázáno, že byli korumpováni penězi z FEDu, budou odstraněni.


Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/je-mnoho-vrazd-a-vyhruzek-na-vysoke-urovni-zatimco-kabaliste-se-obraceji-jedni-proti-druhym-/

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode