Jeden ze tří Američanů již mají implantován RFID čip a nás to brzy čeká

11.07.2014 15:52

V šokující studii bylo nedávno odhaleno, že každý třetí z testovaných jedinců měli v sobě zabudovaný RFID čip, o kterém nevěděli.

V publikaci z Wyoming Institute of Technology (WIT) „Analýza čipů Radio Frequency Identification (RFID) (Rádio frekvenční identifikace)  „, bylo zveřejněno, že lékaři testovali 2955 Američanů z různých zeměpisných oblastí a vrstev.

Testované subjekty se svlékli a byly naskenovány pro detekci RFID čipů.

FOTO : Redicecreations

FOTO : Redicecreations

Radio Frequency Identification (RFID) čipy byly široce používány u divoké zvěře k identifikaci a sledování jedinců v populaci. Ale doposud bylo neznámé jak často se RFID čipy implantují u lidské populace pro sledování a identifikaci jednotlivců. Tato studie analyzovala výskyt čipů RFID ve třech geograficky oddělených populacích, a zjistila, že v průměru 1 z 3 osob má implantovaný RFID čip.“

V médiích se často říká, že tyhle implantace jsou prováděny s vědomím subjektů, což je daleko od pravdy, u většiny subjektů výzkumníci odhalili, že byli implatovány díky stomatologické práce – výplně, můstky, korunky apod. Čipy jsou často vloženy v průběhu tohoto procesu, a pacient si nikdy není vědom jeho existence.

Zpráva o RFID implantátech v deníku Open Dentistry Journal
vysvětluje:

Obecně zubař bez zvláštního školení nebo za pomoci laboranta dokáže velmi snadno zavést mikročip do protézy a tento postup je velmi úsporný. Nabízí mnoho výhod v označování zubních protéz; umožňuje nejen ukládání zdravotních záznamů pacienta do databáze s možností vyhledávání, ale také informace o použitých materiálech a tak poskytuje sledovatelnost. Nakonec by čipy mohli sehrávat neocenitelnou forenzní roli v pomoci s lidskou identifikaci.

Závěr od vědců: „Naše práce ukázala, že přibližně 1 ze 3 osob ve Spojených státech nosí RFID mikročip.“

Implantace bez vědomí a bez svolení je nový fenomén. Po mnoho let lidé nahlašovali, že mají v sobě nevysvětlitelné implantáty, ale toto bývá často zesměšněno a zamítnuto. Anthony Gucciardi z Activist Post píše o muži, který žaloval státní nemocnici za implantát mikročipu:

Jeden muž z Dánska podal soudní žalobu proti nemocnici Alexandra, ve které mu tajně implantovali čip do jeho těla během operace v roce 1988. Muž později tvrdil, že kvůli tomuto čipu slyšel v hlavě hlasy.

Poté, co byl bodnut do plic námořník Mogens Tindhof Honore, tak v nemocnici  podstoupil operaci hrudníku a plic. Později, v roce 1997, rentgen odhalil kovový nástroj podobný mikročipu v jeho levé plíci. V době operace Alexandra Hospital byla státní nemocnici pod ministerstvem zdravotnictví.

Bývalý námořník řekl, že poté, co byl propuštěn z nemocnice v roce 1988, stále slyšel hlasy ve své hlavě a nemohl vést normální život. Kromě toho se necítil dobře a vykašlával krev. Pan Honore také  dodal, že  k němu chodili cizí individua na ulici a mluvili s ním o této záležitosti.

Honore mohl mít již implantovaný RFID čip.

 Kvůli pocitu neustálého sledování a sužování a neobvyklými zdravotními problémy, pan Honore byl ve „věčném stavu obav a strachu osvůj život.“ Kvůli kterým si nemohl udržet svou práci a žít normální život, Honore se vrátil do Alexandra Hospital za účelem prověřit jeho stav. Odpověď nemocnice byla, že ho poslali pryč s tím, že neměli žádný záznam o jeho pobytu.

V červnu 2011, Honore podstoupil operaci v Mount Elizabeth Hospital pro odstranění tohoto fragmentu.

Počty očipovaných jednotlivců je určitě na vzestupu v USA a na celém světě, jsou používány jako sledovací čipy v mnoha různých oblastech, na které čekají pacienti a jejich rodiny.

zdroj : http://redicecreations.com překlad : Dodan
Další zdroje : http://www.fhfn.org, http://beforeitsnews.com,http://www.godlikeproductions.com,http://lockerdome.com,

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode