Lidé se pozastavují nad teroristickými útoky ve Francii

11.01.2015 01:26

V souvislosti s teroristickými útoky ve Francii se někteří naši občané pozastavují nad podáváním informací ze strany  českých i zahraničních médií.

Pavel Bílý, Tanvald

Teroristka Hayat Boumeddienová je údajně za hranicemi, odkud poslala vzkaz. Sdělila, že k terorizmu ji přiměly zejména agrese USA, které zabíjely v mnoha muslimských zemích civilisty vč. žen a dětí po tisících. Ve stejném duchu se vyjadřovali před smrtí i zastřelení teroristé. To mám ze zpráv naší televize.

Teror je msta na nevinných. Nikdo ze slušných lidí s terorem nemůže souhlasit. Ať je to teror velmoci, teror organizované skupiny či teror šíleného jednotlivce.

Ovšem pravdou bylo, je a zůstane, že zvíře zahnané do kouta často zaútočí.
To platí i pro lidi.

Znova opakuji, odsuzuji jakýkoli teror. Ten západní i ten muslimský.

Jen mi hlavou vrtá, proč např. vraždění v Iráku, humanitární bombardování Srbských civilistů, desítky nevinných lidí postřílených na ukrajinském Majdanu a desítky za živa upálených lidí v Oděse a pod., proč to také nevyvolalo podobné protesty po celém civilizovaném světě.

Nebo je teror v zájmu "civilizovaného" západního světa výsostně humanitární akt?

Karel Tichovský, Dvůr Králové nad Labem

 

Hlavně se divím - pokud je to pravda - že tu štětku slimáckou neodchytili Turci hned na letišti, bratři z NATO a EU. Museli mít přece stejné informace jako my všichni ostatní??? Že by to muslimácké držení pohromadě a solidarita??

Milan Gagulski, Ostrava

Celý svět je "otřesen". Zajímavé, že nebyl otřesen, když v Oděse pálili lídí, když ve Volgogradu byly 2 ter. útoky. Když nedávno podobný ter. útok proběhl v Groznem. Nebyl "svět" otřesen ani z války v Sýrii, Íráku, Libyi, Ukrajině atd. Jen z toho, že někdo si vyhrazuje právo ztrestat zvrhlou redakcí za pokleslý humor. Mimochodem, tyto obrázky byly zveřejněny už před 2 roky. Trochu dlouhá doba pro Al Kaidu na pomstu...A hned tentýž den teroristi zaútočili i na sinagogu, aby ani ve snu nikoho nenapadlo, že za vším mohou stát sionisté.
A na závěr, co by se stalo, kdyby podobné obrázky dehonestovaly židovskou víru, prošlo by to někomu?
 

Milan Gagulski, Ostrava

Jeví se mi poněkud podivné,že teroristé byli tak hloupí a nechali svoje doklady v autě,kde je policie údajně našla.
To mě připomíná případ dvojčat kdy se našel pas Mohameda Ali Akči téměř zcela neporušen v troskách budov.
Neco mi tu nesedí a jen doufám,že se mýlím,když si myslím,že se někdo snaží rozeštvat lidi mezi sebou,aby se navzájem vyvraždili.
Nechci vás strašit,ale připádá mně,že se v zákulisí divadla zvaného svět chystá moc nemilé překvapení.

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode