Na Moravě se říká: "Co Pražák, to blbec". Ringo Čech je v tomto směru výjimkou

17.06.2015 13:24

-Co jste si pomyslel, když byl na nedávném sjezdu ANO AndrejBabiš znovuzvolendo funkce předsedy sto procenty hlasů?

Nesledoval jsem to. Nicméně to vidím jako poučení pro lídry ostatníchstran, kde chybí stranická kázeň. Když se stranou nesouhlasím, tak z nívystoupím a je to. Tak to udělal Winston Churchill. Čestně vystoupil zkonzervativní strany.
Třeba jako poučení pro předsedu hnutí Úsvit přímé demokracie TomioOkamuru?

Přesně tak. Puč na něj udělaly absolutní nuly, které přivedl dopolitiky. Kdyby za nimi nestál, tak by v Parlamentu nemohli dělat ani vrátné.Podle mě to jsou hnusní zrádci.

Ještě se vrátím k ANO. Opravdu vám není divné, že je předseda zvolenjednohlasně? Vždyť to nebývalo ani za bývalého režimu...

Je v tom logika. Jde o výsledek politiky pevné ruky. Drží stranu pevněv rukou a členům to imponuje. Když není bordel nahoře, dává to pocit jistoty.

Vy preferujete politiku pevné ruky?

Osobně se nacházím v přechodu od militantního demokrata k osvícenémumonarchistovi.

Tudíž vás nejspíš oslovuje i chování režimu Vladimira Putina..

USA si chtějí podrobit celou Evropu,bohužel v médiích se už všechnodozvíme, co proto dělají a co chystají. Rusko je v defenzivním postavení, doněhož je zahnal Západ. Proč by měl mít Putin zájem na válce o Donbas? Nicméněza hranicemi mu někdo ponižuje tři a půl milionu Rusů a s tím by se nikdonesmířil. Kdybychom měli v Drážďanech milion Čechů a někdo je tam šikanoval,také bychom jim po nocích vozili zbraně.

Západ, moc zobecňujete. Kdo tedy může za konflikt na východě Ukrajiny?

Nadnárodní korporace a obchodní řetězce. Nemohly se dočkat, až postavíty svý obchoďáky a nákupní haly zase někde dál. Vždyť Ukrajina ječtyřicetimilionový trh. Nicméně skrze tyhle šmejdy odtékají peníze jinam. Takžejestli je někdo v NATO nebo ne, na to sere pes. Hlavním nepřítelem jsou tihlehamouni. Kupujeme jejich chemické sračky a vlastně nám to nevadí. Zmrdiskoupili naše značky piv a teď do nich budou srát umělotiny a strouhat kopřivy.Za všechno může tenhle nenažraný velkokapitál. Ten bordel začal na Majdanu.Byli tam Američané, Britové  a další a bohužel i náš J.Štětina -euroslanec, Kocáb, kníže Schwarzenberg. Co se pletou do jiných států, když námtu udě lali bordel. Nemaj&iac ute; co dělat ?

Myslíte si, že se regionální podnikatelé chovají zodpovědněji nežnadnárodní koncerny?

To je snad nad slunce jasné. Těm nadnárodním koncernům na žádné zemi,žádném kraji nezáleží. Jen nenažraně zdražují a bobtnají. Bohatých lidí sivážím, hlavně těch, co k majetku přišli vlastním umem. Čeští podnikatelé jsouuž z podstaty věci mnohem odpovědnější. Zahraniční kapitál se na nás můževysrat. Jde o moderní kolonialismus a otrokářství. Pokladní v supermarketu bere12 000 hrubého, ale manažeři, akcionáři a takováhle verbež si nakupujímahagonové ráhnoví do svých jachet a hrají golf platinovými holemi.

Myslíte si, že je to horší než za bývalého režimu?

Pro někoho ne a pro větší polovinu ano. Z důchodu 9 tisíc se nedávyskakovat, a z platu 16 tisíc čistého také ne. A to má většina byty ztotality, nebo je zdědila. Nejvíce lituji děti, které nemají
na obědy, a zajmové kroužky a toulají se v ulicích. To tu nebylo, navícvětšina občanů si mohla pořídit slušné bydlení za malé peníze, nebo postavitdům za velmi výhodné půjčky, koupit auto a to nové, ne ojeté šunky. Navíc tenbordel kolem nás lidi, co přemýšlejí deprimuje, a vládě to nevadí, početsebevražd roste a počet bezdomovců také Mateřská je ubohá, a je jen na plínky,a rodina pak žije z 20 tisíc, ze kterých platí byt 5 tisíc a ostatní prý musístačit.

Proč ?

To rodina s příjmem 50 tisíc opatruje babičku, která má svůj důchod aještě od státu žádají opatrovné 12 000 A stát platí a nekontroluje to. Nebobabička chodí cvičit do Sokola a mladí na ní berou opatrovné. Poslanci za 130tisíc, nechodí do sněmovny a pro své voliče nedělají nic. Obyčejný člověk pojedné absenci, letí z firmy a to má plat sotva 20 tisíc ale hrubého. Všechno sepořád mění, ale k horšímu, USA chce válku, Islám chce pro všechny smrt a bohatístále více peněz. V historii už padlo impérií, doufejme že dnešní nenasytnépadnou dřív, než padneme my.  Ale jde to moc pomalu. Ale Jiří Grygar říká: "Až se zeměkoule nasere, ona si s námi poradí. Hlavně s Američany aIslámem." !!!!


Datum vydání: 22.5.2015

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode