Na zasedání zastupitelstva obce Modlany na Teplicku měl zástupce arabských kolonizátoru vyhrožovat občanům

10.04.2015 09:27

Postřehy ze zasedání zastupitelstva obce Modlany:
Bod 10 - Uložení sítí pro arabskou kolonii v Kvítkově:
Lobovat za schválení přijel i JUDr. Petr Moravec, advokát z Prahy zastupující p. Ali Ali. Starostka jej představila a vyzvala k proslovu. Chrastil zbraněma: zmařená investice, náhrada škody až 25 milionů. Nátlaková hra. Jeho vyhrůžky překročily rozumnou míru v okamžiku, kdy prezentoval, že 18 domů s Araby je lepší než domy s nepřizpůsobivými (v advokátštině cikány) z Chomutova. A my vidláci je nechceme!
 
Pan advokát je zajisté chytrý člověk a dle svého životopisu nebude mít nouzi o zakázky. Potřebuje právě tohle? Může se totiž stát, že pokud bude jeho napomáhání arabským kolonizátorům úspěšné, nemusí zůstat jen u Teplic. Další muslimové se pak třeba vrhnou na skoupení parcel v pražských satelitech. Jak se bude panu advokátovi líbit, až se ho děti zeptají, proč napomáhal zaprodat vlast islamizaci?
 
U mě je taková advokátní činnost opravdu na úrovni vlastizrady. Byť legální. Návrh nebyl zastupitelstvem schválen. Pro návrh hlasovali jen čtyři zastupitelé (minimum pro schválení je 5). Je to další signál, že si v našich obcích výstavbu arabských kolonií o stovkách domů nepřejeme.
 
Otázkou je, kdo byli ti čtyři ochotní služebníčci islamizace z řad zastupitelů obce Modlany?

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode