NÁŠ VZOR!!! Smilník Václav Havel.

20.05.2016 15:10


Václav Havel (†75) a Olga Havlová (†62) byli sice manželé 32 let, ale jejich manželství bylo poznamenáno mnoha nevěrami, milenkami u jednoho stolu, nemanželským dítětem, a dokonce i tajnými manévry prezidentské kanceláře.
„Olga stála při něm spíš jako maminka než manželka,“ popsal Havlův vztah s Olgou Michael Žantovský (65) v nové životopisné knize o prezidentovi s názvem Havel. Popisuje v ní vztah Vaška s Olgou, na kterém se podepsaly nejen nevěry, ale i jeho několikaleté paralelní vztahy s Annou Kohoutovou, Janou Tůmovou či Jitkou Vodňanskou. „Nevěrný byl už dříve a častokrát se cítil zvláštně povinován o tom Olgu informovat, nějakým způsobem se s tím dokázala vyrovnat,“ píše se v knize. Bývalá první dáma manželovy nevěry tolerovala a připisovala to jeho bohémské povaze. Určitě jí ale nebylo příjemné, když ji o svých milostných dobrodružstvích informoval. „Záliba, se kterou jí vyprávěl o svých milostných úspěších, a když byl později ve vězení, posílání jejím prostřednictvím něžných vzkazů a básniček ne jedné, ale rovnou dvěma jiným ženám, hraničí s nepochopitelností,“ komentuje Havlovo chování Žantovský. „Bylo ale jasné, že to, co je drží pohromadě, nebylo sexuální povahy, rozhodně ne v druhé polovině sedmdesátých let,“ prozradil.
Ze strany Václava Havla se nezměnilo nic, ani když byl zvolen prezidentem. Jeho milostné vzplanutí k herečce Dagmar Veškrnové (61) se navíc netýkalo jen jeho a Olgy, ale celého Hradu. „I v jedinečném dramatu Havlova milostného života museli jeho přátelé podstupovat zkoušku věrnosti. Mnozí byli cele oddáni Olze. Jiní si dělali starosti o prezidentovu pověst. Aby byly věci ještě složitější, existovaly i další adeptky na Havlovu přízeň,“ popisuje Žantovský ve své knize s tím, že zřejmě Dagmar nebyla jeho jediná favoritka. Výsledkem byl prý poměrně komplikovaný prezidentský program s falešnými položkami. „Již v prvních dvou Havlových funkčních obdobích se na jeho denním programu objevovala řada neexistujících postav s ptačími jmény jako profesor Slavík, velvyslanec Skřivan či pan Vrabec,“ prozrazuje Žantovský krycí jména exprezidentových milenek.
Květa Fialová o sexu s Václavem Havlem:
Do domku po hereččině matce v Lazisku v Nízkých Tatrách se v létě sjížděli herci a Květini kamarádi. Bývalo tu pěkně veselo. A právě tady – uprostřed panenské tatranské přírody – chtěl prý Havel po Fialové sex! Ocitli se spolu zničehonic pod jednou peřinou. „Vašík tam s námi pár dnů trávil taky,“ vzpomíná herečka v knize Květa Fialová pod křídly andělů. „Spal se mnou dokonce v jedné posteli. Pod peřinou trochu na mne šátral. Já na to ale nikdy nebyla,“ vysvětluje Fialová. Po znásilnění sovětskými vojáky na konci druhé světové války ji chuť na chlapy přešla. „Kdyby toho nebylo, tak to určitě dopadlo jinak,“ ujistila herečka. Dokonce naplno pronesla: „Víte přece, že »JI« nemám. Ale kdybych »JI« měla, tak bych mu »JI« tenkrát dala,“ řekla Květa, i když vedle ní přitom seděla Dagmar Havlová (61).
1. a 2. mimomanželský vztah: Po premiéře Žebrácké opery v roce 1975 se sblížil s Janou Tůmovou, která byla přes den prodavačkou, večer šatnářkou v pražské Redutě a o víkendu amatérskou herečkou. Olga aférku zřejmě tolerovala. Havel ale v tu dobu udržoval vážnější vášnivý vztah i s Annou Kohoutovou. 3. mimomanželský vztah: Večer 28. května 1979 před svým zatčením se sblížil s manželkou písničkáře Jana Vodňanského (73) Jitkou, která byla psychoterapeutka. Když se po čtyřech letech vrátil z vězení, pospíchal přímo k ní. Vodňanskou dokonce představil přátelům jako svou druhou partnerku.
Manželská krize: Když byl Havel ve vězení, sblížila se Olga s hercem Divadla Járy Cimrmana Janem Kašparem (†60). „Když to sdělila svému muži a prohlásila jejich život jako sexuálních partnerů za uzavřený, přestože nenavrhovala rozchod, Havel se s tím neuměl sžít,“ píše se v knize. Havel její vztah, který na jeho přání ukončila, nesl prý hodně špatně. Byl sice nevěrný, ale také prý hodně žárlivý.
Nemanželské dítě: „V roce 1984 přišla Jitka do jiného stavu. Napsala Olze dopis, kde ji o situaci informovala, a vysvětlila, jak moc jejího muže miluje. Havel se od Olgy vrátil se vzkazem, že se odmítá rozvést, ale navrhuje ménage a trois (soužití ve třech),“ prozradil Žantovský v knize s tím, že Jitka se nakonec rozhodla pro potrat.
Zrušený film: Režisérka a herečka Jane Fondová (76) chtěla v roce 1990 natočit o Václavu a Olze film. Havla to ale přivedlo do rozpaků, protože jejich soužití nebylo tak idylické, jak se zdálo. Z nápadu tedy rychle sešlo…
Proto je na jedné straně nepochopitelné tažení proti prezidentu Miloši Zemanovi, jeho ostouzení a na druhé straně vznikající kult a mýtus Václava Havla. Český národ je někdy nepochopitelný a raději ať Havlovi sochu nestavějí. Nebudou stačit ji utírat od slin…

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode