Naše republika je v totálním rozkladu: Za půl milionu od kouče Růžičky chtěl, aby jeho syn hrál: Jméno otce hokejisty je prozrazeno!

13.04.2015 18:55

Trenér Vladimír Růžička řeší před MS v hokeji vážný problém. • Foto:Pavel Mazáč (Sport)
 
 

Rozpoutala se kauza, kterou český hokej dlouho nezažil! Důkazem je nahrávka skrytou kamerou, která ukazuje, jak otec nehrajícího hokejisty nabídl půl milionu korun trenérovi Vladimíru Růžičkovi, aby jeho syn hrál. Podle webu týden.cz je jím majitel stavební firmy Miroslav Palaščák.

 

Zpráva od tří na sobě nezávislých zdrojů ukázala na tátu momentálně třiadvacetiletého Davida. Ten se marně snažil o to, aby se jeho syn prosadil v dresu Slavie. Trenéru Růžičkovi během dvou let vyplatil dvě částky po 250 tisících korun, ale jak dokazují záběry ze skryté kamery, kouč slib nesplnil, čímž štědrého otce naštval.

Palaščák nejprve na dotaz redakce dělal, jako by se ho toho téma netýkalo, poté ale změnil názor a přiznal se, že je tím, kdo s Růžičkou půlmilionový »kšeft« uzavřel. Ovšem zmíněnou sumu, o které se píše a mluví už od neděle, odmítl přiznat. „Měli byste si informace lépe prověřovat,“ mlžil, než za pár minut řekl: „Nemohu to popřít ani odsouhlasit, my nemůžeme ani naznačovat,“ a zavěsil telefon.

Video
délka: 04:56.12
 
240p 360p
 
 
04:56 04:56

spaceplay / pause

qunload | stop

ffullscreen

shift + slower / faster (latest Chrome and Safari)

volume

mmute

seek

 . seek to previous

126 seek to 10%, 20%, …60%

CELÉ VIDEO: Jak je to s Růžičkou a záhadným půl milionem? youtube.com

 
Vložte si toto video do své stránky 
 
 
 

Pan Mouček řešil půl milionu pro Růžičku: Ta částka byla pro Vláďu

Působil vyrovnaným dojmem člověka, který nemá s ničím svízel. Tátu, jenž si přes videozáznam stěžuje kouči Vladimíru Růžičkovi, že za své peníze nedostal pro syna to, co chtěl,…

 

Nepřehledná »hokejová« přestřelka odstartovala krátce před začátkem mistrovství světa, když bylo na YouTube zveřejněno inkriminované video. Kouč národního týmu Vladimír Růžička je na něm zachycený na schůzce v restauraci na stadionu v Edenu s naštvaným Palaščákem. Tomu vadilo, že i přes sponzorský dar syn ve Slavii neuspěl. Tím vypukla válka…

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode