NE podpoře ilegálních imigrantů

29.08.2015 13:56

Na pozvání vlády Slezské republiky navštívil 27.8. 2015 senátor Tomio Okamura zařízení pro ilegální imigranty ve Vyšních Lhotách u Frýdku-Místku, jelikož chci na vlastní oči vidět, jak tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL plýtvá miliardami korun na podporu ilegálních imigrantů na úkor sociálního zabezpečení pro naše vlastní potřebné občany. Ano, slyšíte dobře, na podporu těchto nechtěných vetřelců již tato vláda vyčlenila několik miliard. Proti vůli drtivé většiny obyvatel. A teď někteří ministři této vlády dokonce začali veřejně lhát, jelikož se lekli veřejného mínění, a snaží se proto vzbudit dojem, že jsou jako proti. Nevěřte jim ani slovo.

Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie je jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje nulovou toleranci ilegální imigrace. Všechny ostatní strany chtějí více či méně ilegální imigranty přijímat a legalizovat tady jejich pobyt. My v SPD tedy prosazujeme přesný opak než celá tato vláda a další strany v Parlamentu.

A následně Vás srdečně zvu na veřejnou besedu s nespokojenými občany, kterou pořádáme ve Vyšních Lhotách 66, v sále Maryška, od 17:30 hodin. Těšíme se na Vaši účast! Přijďte ukázat, že Vás toto téma opravdu pálí! Po celou dobu mě doprovodí moji kolegové poslanci SPD Radim Fiala a Jaroslav Holík.

V této souvislosti absolutně odmítám gesto Karlovy univerzity, která tento týden nabídla ZDARMA studium a ubytování pro ilegální imigranty, kteří získají následně povolení k pobytu v České republice. Náklady na studium a ubytování imigrantů tak zaplatí všichni občané České republiky ze svých daní, přičemž drtivá většina z nás, včetně mě, nesouhlasí s podporou imigrantů na úkor potřebných českých občanů. Ať si to páni profesoři zaplatí sami ze svého. Rozdávat z eráru bez přímé odpovědnosti je zbabělost.

Zrada a neschopnost současné vlády ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL pokračuje a samozřejmě na úkor českých občanů.

Státní univerzita by měla zacházet s prostředky daňových poplatníků s péčí řádného hospodáře, tedy v souladu s přáním většiny občanů, nikoliv v přímém rozporu. Navíc, toto extrémní a doslova radikální gesto žádný problém s imigranty neřeší, naopak zvyšuje společenské napětí v naší společnosti.

Pakliže má univerzita nějaké veřejné peníze navíc, tak se v prvé řadě přimlouvám, aby co nejširší systém podpor mohly využívat hlavně děti chudých českých občanů.

Naši občané, nikoliv cizinci, mají v prvé řadě morální právo na podporu z veřejných prostředků, jelikož naši předci tuto zemi po staletí budovali. Jen připomínám, že moje maminka, babička i dědeček pochází z Bystřice pod Hostýnem ve Zlínském kraji.

A v žádném případě bychom neměli podporovat jakékoliv imigranty, kteří pocházejí z nám nepřátelských kultur, což jsou v prvé řadě například islámské země.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů.
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí. Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již více než 6 tisíc a jsme tak jednou z nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

A na závěr mi dovolte oznámit, že jsem založil svůj YouTube kanál, kde se můžete zaregistrovat a kdykoliv si přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje videoblogy

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode