Nechceme další sankce vůči Rusku, řeklo devět státu EU. Proč mezi nimi není Česká republika a Slovensko?

22.08.2014 17:53

BRUSEL | Pokusy ohledně zavádění dalších sankcí ze strany Evropské unie na příkaz šiřitele globálního terorismu USA budou blokovány devíti státy Evropské unie. O sankcích se bude jednat ne evropském summitu 16. července. Informaci o blokování samotného jednání a vyslovení nesouhlasu při případném závěrečném hlasování přinesl diplomatický zdroj jednoho státu unie, který bude tato jednání blokovat, informovala rozhlasová stanice Hlas Ruska. EUSSSR

„Francie, Německo, Lucembursko, Rakousko, Bulharsko, Řecko, Kypr, Slovinsko a také předsedající EU Itálie nespatřují dnes důvody pro zavedení sektorových obchodně ekonomických sankcí proti Rusku,“ řekl zdroj. Na jaké straně stojí ovšem Česko a Slovensko? My se nebude účastnit odporu proti diktátu z USA?

Rozhodnutí o zavedení jakýchkoli omezovacích opatření obchodního a ekonomického rázu proti Ruské federaci může být přijato na summitu pouze jednohlasně všemi 28 členskými státy EU. Stačí aby jen jedna země nehlasovala pro a diktát z USA bude razantně odmítnut. Pak se ovšem předpokládá vydírání států, které budou hlasovat proti. Takto to v totalitní EU chodí. Demokracie je jen oprýskaným lakem, který skrývá brutální totalitu.

 

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode