NĚMECKO JE OVLÁDÁNO PSYCHICKY NARUŠENOU OSOBNOSTÍ !

20.05.2016 16:05

Čí ruce vidíte na obrázku?

Asi nebudete věřit komu patří, ale je tomu tak

dne 3. listopad 2015.

…můžete hádat. V níže uvedeném článečku se dočtete, komu ruce patří a co to znamená. Asi nebudete věřit, ale je tomu tak…

Pokud jste tipovali, že ruce patří paní Merkelové, byla to 100% trefa. Ano jsou to "MOCNÉ RUCE", spíše nemocné ruce. Co o nás ruce prozrazují? Jestliže si někdo takovýmto způsobem kouše nehty a kůži kolem nehtů, má psychické problémy, nejistota, špatné mínění o své osobě, depresivní stavy. V mnohých případech prozrazuje taky schizofrenii dané osoby. Podívejte se na obrázky, které byly uveřejněny na stránkách švýcarských internetových novin:

 

Vůbec se nemusíte divit. Na paní Merkelovou je podáno oficielně 400 trestních oznámení za nejvyšší vlastizradu, k nejvyššímu soudu. Další článek je z německých novin ONLINE FOCUS.

Obrázek symbolicky naznačuje, MADAMME obklopenou černou barvou. Je ve velkém nebezpečí, ale dvojité rozmáznuté světlo před její hlavou znamená, že jí někdo pomáhá.

Můžeme také konstatovat, že bez pomoci je v koncích. Ano v podstatě je to její konec. Roztažené ruce a prsty znamenají, prozatímní moc s cizí pomocí. Nenávist většiny obyvatel Německa vůči této MADAMME je obrovský. Dle nových fotografií zestárla za posledních pár měsíců o dvacet let. Bohužel je jen loutka v neuvěřitelně obrovském kolosu neetických jedinců.

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode