O této záležitosti česká média mlčí!

03.06.2014 17:22

 

Jsem zvědav, jak naše presstitutní média podají tuto zprávu, pokud o ní vůbec budou informovat.

 

Jsem zvědav, jak naše presstitutní média podají tuto zprávu, pokud o ní vůbec budou informovat.

Ruští televizní novináři LifeNews jsou na svobodě..
Oleg Sidyakin a Marat Saychenko , které týden zadržovala kyjevská vláda, přiletěli do Grozného. Jednání o propuštění vedli zástupci čečenského vůdce Ramzana Kadyrova . Tato informace nebyla nikde zveřejněna z bezpečnostních důvodů . Osvobození novináři ve videu poděkovali Vladimiru Putinovi a Ramzanu Kadyrovi .
" Děkujeme předev...ším našemu prezidentu, Vladimiru Vladimiroviči, byli jsme přesvědčeni, že vlast nás neopustí , - řekl Oleg Sidyakin - . . Děkujeme městu Groznyj a čečenskému národu, sám jsem odtud. Tady bych chtěl dodat, že jsme vždy mluvili pravdu , hledali jenom pravdu a byli svědkem toho, že pravda pomáhá a neopustila nás . Děkuji vám ! "
" Snažili jsme se celý týden dokázat, že nejsme teroristé , ale novináři - řekl Marat Saychenko - . Ale jako kdyby to neznělo , od nás - čestných novinářů. Chtěli jsme vyjádřit názory lidí, chtěli jsme ukázat, že na Ukrajině je skutečná válka a obyčejní lidé tím trpí. A, je vidět, komu se to nehodí. Nejvíce nás trápil v posledních dnech pocity nejistoty, velmi jsme se obávali, že naši blízcí neví, kde jsme . "
Novináři TV kanálu LifeNews byli zadrženi ukrajinskými bezpečnostními silami 18. května. Byli obviněni z přepravy přenosných systémů protivzdušné obrany , ale předložit žádný důkaz armáda nemohla . Později na internetu byl záznam , na kterém Oleg Sidyakin a Marat Saychenko klečí s taškami na hlavách .
Tehdy hlava Čečenska tvrdě kritizovala novou ukrajinskou vládu a vojenské síly. Nazval zadržení žurnalistů bezohlednou akcí ukrajinské tajné služby a pokrytectvím jejich majitelů z USA a slíbil přijmout tvrdá opatření, pokud armáda nepřijde k rozumu a nepropustí ruské korespondenty .
http://www.vesti.ru/doc.html?id=1616703&tid=105474

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode