PO NÁS POTOPA!

02.04.2016 11:09

  PO NÁS POTOPA!

ZPRÁVA KRAJANA ŽIJÍCÍHO V HOLANDSKU v HELMONDU JIŽ 25 LET. Stále mu cenzurují FB. Blokují ho. Vymazávají jeho příspěvky.

„Jako byla loni invaze sem k nám do Holandska poslaná z Německa (přišlo 350.000 slimáků), tak i ta invaze do Česka bude letos. V Turecku je 4.000.000 slimáků. A ti vyrazí do Evropy. Ten darebák Turek chce třicet miliard euro, když to nedostane, tak to všechno pustí sem. Angela mu dávala tri, to odmítnul. A jediná cesta bude přes Česko. Brusel dává na jednoho uprchlíka 5.000 euro, jako na začátek. Pak prý bude dávat měsíčně 2.000 euro.

Proto chtějí, aby Česko vzalo 200.000 slimáků. Vláda tohle ví Chce ty peníze pro sebe. Minimálně polovina jim zůstane v kapse. Zapojili do toho i neziskovky. Všichni se těší na peníze z Bruselu. Už to upekli s Angelou. Všechno u vás dělá Sobotka, Babiš, Bělobrádek, Zaorálek a Dientsbier. Sepsali už tajné dokumenty, které zavazují Česko. Podrazili svůj vlastní národ. Jen to všechno tutlají, aby jim nikdo nerozbil hubu. Proto udělali u cajtů provokatéry, kteří vyvolávají rvačky. Dokonce v Čechách platí i feťákům, studentům, aby šl i jako proti protestujícím. To je všechno pod vedením Amer. ambasády. Potřebují, aby lidi udělali protest a oni to pak jako zlikvidují a nasadí teror na vlastní národ.

Vše to má přísný řád. Diktuje to USA a Brusel. Jen se dočkáte i toho, jak budou slimáci chodit do obchodu bez placení, obtěžovat ženský, dokonce už i vlezou do domu a kradou, když jsou lidi v práci. Napadají starý lidi. Oni to vždy vyprovokují. Když se zastaneš, pak se telefonem svolají a sejdou a můžeš říkat, že oni si začali. Jich je vždy víc. No to samé přece praktikovali i Romové. Pokutu nakonec dostane ten napadený, protože se prý moc bránil. Každý den jsou tu v Holandsku znásilnění, násilí. Nic, noviny i televize mlčí. Policie je chrání.. Nesmí proti nim nic dělat. Mám souseda policistu. Říká, že oni nic nesmějí, jinak je vyhodí z práce. To nakázal Brusel. Dokonce jim omezili pistole, aby náhodou nestřelili napadajícího slimáka.

Jinak jak jsem sdílel Tvoje glosy v němčině, velký úspěch, tady i v Dánsku, Belgii, DE. Tak dokonce přišla na mne Policie, co to má prý znamenat a doporučili mi, abych to dál nešířil, není to prý dobrý. Mohli by to číst i slimáci. Tak mi už 6x odstavili f@cebook kvůli slimákům.

Ti jsou stále drzejší. Stojíš na červenou a najednou začne slimák řvát, ze jsi do něj strčil a už tě chtějí bít a podříznout. To je tu teď denně. Lidi se strašně bojí. Oni už ovládli ulice a střed města. Tam nikdo raději nechodí. Plno obchodů raději zavřelo, než se nechat každý den drancovat. Už i policajty napadají a ti se jen brání a hlavně už nic neřeší. Krádeže, napadání, násilí, nic už nesepisují. Jen se zeptají, kdo to byl. Když slimák, tak nic nepomohou, nesmějí…

 Je to tu hrůza a děs. Do Eindhovenu raději ani nejezdit, vládne tam strašný muslimský teror. A nejhorší je to v Amsterdamu. Pryč se odstěhoval během půl roku kdo mohl.

 Jana Yngland Hrušková, 15.22016

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode