Pragmaticky český názor na prezidenta Zemana

28.02.2016 18:47

Motto: John Glenn po letu Gagarina řekl; jak je možné, že země která neumí vyrobit ledničku, nám dala na prdel.

Budu upřímný. Konečně je na hradě normální chlap.
Ne naškrobený panák, plný politických nic neříkajících alibistických keců.
Mimochodem, kdo sleduje Zemana,  ten si určitě všiml,  že je nesmírně vzdělaný a jeho komunikace je důvtipná a fantasticky ironická. Ještě jsem neviděl za celou dobu někoho, kdo by v komunikaci Zemana utřel. Jeho perfektní znalosti literární, kdy je schopen citovat z veleděl,  ale i z neznámých miniautorů a knih, a to ve zcela dokonalém načasování v daném dialogu.

My Češi jsme vždy byli zvláštní, byť mnohdy srabácky rebelujícím národem. A pokud nám toto zůstane, tak si zachováme aspoň zbytek tváře,  která nám ještě možná zůstala.

Budu rád, když Zeman kdejaké pimprlátko pošle do prdele anebo si udělá srandu  -  byť je to na mezinárodní úrovni, ale zůstane svůj, než nějaký blb, který poleze všem do zadku, bude se chtít za každou cenu všem zavděčit a prodá nás v aukci první nejvyšší nabídce. 

 

Dávno už stejně není doba, kdy by měla být nejvyšší hlava státu reprezentativní ve smyslu: papež - zástupce Krista na Zemi. Takže to, jestli má pupek, dá si panáka a řekne kundička sem, kundička tam, je úplně jedno.  (Vlastně mi teď dochází, že takových je většina chlapů v této Zemi, takže Zeman je dobrým zrcadlem
naší doby. Chápu, že
mnohým se nelíbí koukat se do vlastního zrcadla).

 

Zeman vyhrál volby, protože naštěstí ultrapravicových pražských byznys holobrádků je méně, než zbytku republiky.  Joo - a ještě dodám,  že zmanipulovaným pražským vysokoškolákům, bez jakýchkoliv zkušeností,  či blbečkům, fandícím coca cole a mekáčům, mluvícím napůl a nglicky, ab y byli moderní, bych dal pár facek, aby se probrali.

 

Přemýšlel jsem o tom, proč mladší generace nevidí jasně, co se děje.  Není to jen nezájmem a jejich nevyspělostí, ale je to také tím, že mají vštípený někde vzadu v hlavičce názor, že ,,na východ"  je to mizerný a  špatný, nemají tam internet; jezdí v žigulikách a mají tam vůbec kina?  Prostě,  že vše východně je zpátečnické z pohledu moderního globalizovaného světa,  kterým podle nich je i Česká republika.
Ale takhle koukají na Západě i na nás, a jaké je překvapení pro mnohé mladé turisty, že tu funguje život jako u nich.

 

Podle mě má mladší generace vštípený názor, že amerikanismus je něco vítězného a něco, co představuje blahobyt. Nechápou, že v budoucnosti si ekonomicky ale i politicky bez Rusů  (jako zastřešovatele) moc neprdneme. Rusko je prostě složitě neprůchodnou branou pro ty, kteří by nás nejraději vyhubili jako krysy. To, že nás kdysi Rusové obsadili, byla jen mocenská strategie Ruska vůči Američanům. Rusové chtěli ukázat svou
sílu a dominanci, aby Amíci věděli, že si tady nebudou moci v budoucnosti dělat, co chtějí. Jsme příliš miniaturní stát, abychom mohli cokoliv diktovat a  silově nebo ekonomicky se bránit jiným státům.  To, že jsme stále pohromadě a existujeme jako Česká republika, je jen proto,  že jsme za to velmi tvrdě za posledních 100 let zaplatili... a to minimálně zlatem. Jinak bychom byli dávno rozerváni na kusy všemi státy okolo. Vždyť jsme jak malá provincie,  kterou obsadit a vyplenit není pro okolní země žádný problém.  Možná náš český jazyk,  který je specifický a složitý, nás chrání před jednoduchým s polknutím jinou mocností.

 

Vraťme se na začátek tomu,  že Zeman není hlupák a ví moc dobře, co dělá. A ví, že slovanský český národ bude jednou moc rád, že jsme Slované a máme tak blízko řečí i územně k Rusům.
Neumím si představit,  co by se dělo, kdyby tam seděl, přispěchaje z USA, Švejnar, nebo teď ten, jehož jméno se  nevyslovuje, protože on sám ho ani vyslovit neumí a stále spí. Myslím,že bychom byli rozkradeni ještě důkladněji a směr Amerika navždy, by byl ještě smutnější a otřesnější než to je teď.

 

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode