Před 70 lety svět propásl možnost prohlásit Němce za zločinecký národ a rozdělit je znovu na Sasy, Branibory, Bavory, Prušáky a další

12.05.2015 20:47

Před 70 lety svět propásl možnost prohlásit Němce za zločinecký národ a rozdělit je znovu na Sasy, Branibory, Bavory, Prušáky a další. Dnes už skoro zapomínáme, že Němci nepatří k původním evropským národům, ale že idea německého národa byla vynalezena až v 19.století. Zrodila se ve stejné partě intelektuálů, kteří vymysleli marxismus.

Margaret Thatcherová kdysi varovala, že pokud bude Německo znovu sjednoceno, nikdo v Evropě si nebude jist svou svobodou a svým majetkem. Přesně tak tomu je. A v záloze je ještě mnohem strašlivější možnost - Německo dominující Evropě a samo ovládané islámskými radikály.

 

***

 

Právě jsem vyvěsil vlajku na oslavu Dne vítězství. Je to zvláštní pocit, vyvěšovat ji v situaci, kdy jsme vstoupili do další války.

Válka proti islámu se podobá válce proti bolševismu v tom, že většina intelektuálů, univerzity a velké byrokratické aparáty (státní i korporátní) jsou na straně nepřítele. I na to už jsme zvyklí. Výhodou je, že už máme vyzkoušeno, jaká jediná cesta může vést k záchraně západu. Lidová kontrarevoluce, jaká proběhla před 35 lety a kterou spojujeme se jmény Ronalda Reagana a Margaret Thatcherové. Otázka pouze zní, kde najít nového Reagana a novou Thatcherovou. Jsou to Farage a LePenová? Nebo Herman Cain a Sarah Palin? Nebo někdo úplně jiný?

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode