PŘEDSEDA HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH:V sobotu šlo v Praze o evidentní policejní provokaci

08.02.2016 22:14

 LUDVÍK ZIFČÁK:

V sobotu šlo v Praze o evidentní policejní provokaci

  • V současné době je již více než jisté, že uprchlická krize není spontánní záležitosti zbídačených lidí z arabského světa, ale naopak že se jedná o řízenou akci USA, Německa a  EU. Je proto naprosto logické, že akce narušující tento scénář se neslučují s cíli organizátorů.  A proto organizátoři tohoto "stěhování národů" připravují vše k co nejklidnějšímu průběhu. Kdo si myslí, že vše probíhá spontánně, je blázen. Policejní sbory mají pro tyto účely připravené různé scénáře jak zabránit vzniku  protivládních  nálad mezi obyvateli jednotlivých zemí. Praktiky se tedy nijak neliší od minulých režimů, pouze se užívají jiné postupy a označení pro tyto metody.
  •  
  •    Jisté je, že se v sobotu 6.2. v Praze jeden takový scénář pravděpodobně odehrál.  Údajně pravicové bojůvky v Thunovské ulice směrem k Zámeckým schodem napadly levicové zastánce emigrace.  Potud by bylo vše normální až kdyby vystoupení této bojůvky v počtu cca 15 mužů  nepůsobilo až příliš profesionálně neboli organizovaně (verbální útoky proti levicovým aktivistům byli časově omezené, organizovaný ústup  na závěr atd) .  Při pohledu na mladé zakuklené muže, většinou ve věku kolem 22 let, sportovního vzezření , v jejichž bezprostřední blízkosti  se pohybovali dva muži v civilním oděvu (hnědé bundy) je profesionálovi  naprosto zřejmé, že se nejedná o pravicové "bojovníky", ale naopak o policisty. Dle mého přesvědčení jde o mladé studenty z Vyšší policejní školy  a Střední policejní školy Ministerstva vnitra v Praze  Hrdlořezích.  Dva navenek autoritativně vystupující muži,  jako civilisté,  jsou nepochybně  přímými nadřízenými této zakuklené skupinky bojovníků.
  •  
  •      Policejní škola v Hrdlořezích v rámci zákonných legislativních norem tyto mladé muže na podobné akce po dobu výuky připravuje a k výcviku  dokonce využívá  vlastní výcvikové a vzdělávací středisko v Kryštofových Hamrech v Krušných horách.Na tom ale není  vůbec nic divné. Podivné by spíš bylo,  kdyby se bezpečnostní složky na podobné akce, které mohou oslabit vládnoucí garnitury nepřipravovaly.  Jedná se o tedy běžnou  praxi bezpečnostních složek na celém světě. Mladí policejní adepti jsou totiž nejlépe pro podobné akce využitelní. Jejich hlavní předností je  zapálenost pro věc,kterou právě hájí, mládí a také vidina možné kariéry. Policie musí logicky být na taková vystoupení dokonale připravena. Spíše mě zaráží, proč kompetentní policejní úředníci nejdou s pravdou ven a dělají ze sebe blázny. Pravda stejně dříve či později vyleze navenek a potom budou všem pro smích.  Jeden tedy přizná, že poznal policistu v civilním oděvu při zákroku a  vzápětí to sám popře. Druhý zřejmě z obavy o své místo raději ani nepřipustí, že by v případě zakuklenců mohlo jít o policisty!
  •  
  •   Závěrem je potřeba zdůraznit, že postup policie v rámci této provokace je více než evidentní a nemá za cíl poškodit levicové skupiny , ale naopak radikální skupiny, které stále více a odhodlaně mezi sebou komunikují, organizují se a stále více hlasitějí dávají najevo svůj nesouhlas s přijímáním  uprchlíků do České republiky. Ze všeho nejvíce se však obávám  toho, že příští akce již budou mnohem brutálnější a tato brutalita může být bohužel vyvolána uměle, tedy cvičenými provokatéry ze strany policie.
  • Demonstrace v Praze 6. února, střet
  •  

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode