Předseda Hnutí sociálně slabých: Záměrně mi snižovali zvuk a moderátorka mi neustále brala slovo.

06.05.2014 02:50

Předseda Hnutí sociálně slabých Ludvík Zifčák se ohradil proti vedení pondělní (5.4.) diskuse  pořadu Českého rozhlasu - Rádiožurnál "Stalo se". Zifčák je přesvědčen o tom, že diskuse byla vedena neobjektivně. "Neustále mi bylo bráno slovo a nebylo mi ani dopřáno rozvést  probíranou problematiku. Můj oponent naopak mohl mluvit mnohem déle než já," vysvětluje Zifčák. "Již to, že moderátorka pořadu v samém úvodu začala hovořit o mé předlistopadové minulosti bylo zřejmým náznakem její podjatosti. Proč třeba posluchačům nepřipoměla působení mého protidiskutujícího Lišku ve vládě zlodějů?," dodává.

   Je evidentní, že Hnutí sociálně slabých začíná mocným vadit a ti dělají vše pro to, aby nebylo příliš slyšet. "Máme informace, že se nás budou snažit v příštích vystoupeních tlumit a to bylo vidět už na mém vystoupení v pořadu "Stalo se." Přestože jsem měl mikrofón stejně vzdálený jako ostatní tři aktéři pořadu, mé slova nebyla vůbec slyšet. Mikrofón byl zřejmě ztlumený," vysvětluje předseda strany.

V pondělním pořadu Českého rzhlasu - Rádiožurnálu se strhla slovní potyčka mezi lidrem Strany zelených Ondřejem Liškou a předsedou Hnutí sociálně slabých Ludvíkem Zifčákem, který vytkl předsedovi Zelených Liškovi jeho podíl na rozkrádání České republiky v době, kdy byl ministrem školství v Topolánkově vládě. "Mě vůbec nevadí, když se dnes angažují bývalí komunisté nebo příslušníci StB, spíše mi vadí, že se opět derou k moci ti, kteří tuto zemi rozkrádali,"uvedl Zifčák načež mu oponoval Liška slovy, že on by si nepřál, aby zde organizovali revoluce bývalí příslušníci StB.

Pořad můžete slyšet na :  hledani.rozhlas.cz/?query=Stalo+se

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode