Siváková v baru! Kudrik v herně!! Dluh vyřešen ! ! ! Před měsícem - dlužili, kam se podívali! Za měsíc - čistí jak lilie! "Dobří lidi" se zase našli! Hurá! Že se nechytáte?

02.04.2015 10:57

Siváková v baru! Kudrik v herně!!
Dluh vyřešen ! ! ! Před měsícem - dlužili, kam se podívali!
Za měsíc - čistí jak lilie! "Dobří lidi" se zase našli! Hurá! Že se nechytáte?
Kdo že je onen Kudrik? Je to táta Natálky z Vítkova.
A Siváková? Je její máma.
Mediální hvězdy tragického příběhu a tragického nadvakrát! V prvním případě doživotním poškozením dítěte
V druhém případě neuvěřitelně tvrdým potrestáním čtyřech mladých troubů . . 
Případ jako takový vám blíže představovat nemusím. Všichni zúčastnění se stali mediálními hvězdami ! Tak jak nás krmily média kauzou, jak s námi manévrovaly, a jak se příběhu věnovaly jednostranně - to nepamatuji.
I dnes jezdí štáby za "maminkou" a točí srdce bolestivé scény ze života oné Natálky. Bohužel - věnuji se jen tomu jednomu - životu malého postiženého děvčátka. Zvláštní je, že už nikdo z těch gelových chlapců z Novy nepřijede večer, aby se podíval, kde asi tak "matka" a "otec"tráví svůj čas?! Jak vítanými hosty se stali v knajpách Vítkova respektive Budišova nad Budišovkou!
A kde utrácejí dávky, dary, odpustky určené pro Natálku a její sestry . . Utrácejí tak, že se dostali na mizinu! Nestačilo jim - že jim z darů koupili dům! A renovovali! Nestačilo jim, že nikdy nikde nemusejí dělat a přitom si žijí lépe - než většina obyvatel, onoho Bohem zapomenutého kraje! Mám to tam rád. Poodří a tam v lesích Nízkého Jeseníku. Jen život je tam těžký! Fabriky zkrachovaly. Družstva poskytující obživu a práci taktéž. Nezaměstnanost obrovská!
Většina tamních obyvatel je na tom blbě. Ne Kudrik! Ne Siváková ! ! Oni dostanou ! ! ! A prochlastají a prohrají!
To je skutečnost - lidé žijící v tom kraji, by vám mohli vyprávět . . .
I místostarosta Vítkova o svérázném životě této rodiny napsal - jen se to nikde neobjevilo.
Pardon - místní noviny jeho názor otiskly. Pak už - nikdo!!
A do toho zpráva - Na rodinu Natálky vyhlášená exekuce! Ó hrůzo! V té chvíli vyrazily štáby a točily a psaly a jak jinak než tendenčně! Ano tendenčně o oné situaci informovaly!
Vytvořily dojem - že rodina oběti tak hrůzného činu, přijde o střechu nad hlavou! Nikdo se neptal - proč? Kdo to způsobil a zdali za tento stav, nemohou rodiče oné oběti! Nikdo! Ale - děly se věci! Okamžitě za ně dluhy splatili! Kdo? Nevím - asi my - všichni! Tak jako je v kraji zvykem!! Matky samoživitelky Propuštění padesátníci a všichni, kteří se dostali do dluhové pasti - těm nepomůže nikdo! Kudrikovi ano! Rasismus! Pouhopouhý rasismus! Naruby!
V dnešním Hyde parku, vystoupil starosta Dubí. Mimo jiné z něj vypadlo - že jedna! slovy jedna - rodina - na dávkách brala 92 000 korun! A nikdo z nich nedělá! A i oni možná - dluží . . .  Protože se vždy najde dávka, kterou ji na dluh pošleme!
Nedlužíme někomu něco my? Třeba, otázku - kde je pravda? Jak to, že se mnoho lidí z oné minority, vydalo za "lepším životem", bez "rasistů a xenofobie", do Británie a Kanady a když vyčerpali jejich dávky, vrátili se domů, kde jsme jim zatím spořili" . . . někdy statisíce!
Proč pro lidi, kteří celý život pracují a dostali výpověď, máme jen směšnou částku na živoření?!! Co si mají myslet lidi, kteří dostali výpověď v padesáti a jsou všude všem jen pro smích?! Propadli se rychle na dno a nyní můžou za pár šupů - hrabat v oranžové vestě listí. . . Co mladí? Nechali jsme je v
ystudovat "dobré školy" a teď - nic!! Práci pro ně nemáme! A dluhy - ty nikdo nikomu z těch, o kterých jsem psal - nezaplatí...
A co na to media??
Hm . . .  žumpa - která miluje "emoce"..
Ale to co jsem napsal, je reakcí na skutečnost, že právě tak vzniká rasová nenávist živená medii, zaplacenými politiky. A nekritičností názorů! Jsme obětí manipulace. A že se s námi pracuje jako s nemyslícím stádem . .. .
Čtěte - dlouho mě psát nenechají.
 
Honza Král   -  leden  2015

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode