Sjednocují Evropu opět nacisti?

28.05.2014 22:01

Během Blitzkriegu (bleskové války) pochodovali vojáci německé armády napříč Evropou vyzbrojeni nejlepší technikou té doby. Technika by ale byla zbytečná, kdyby vojáci nebyli poháněni ideovou silou. Národní socialisté je zásobovali propagandou, že konají věci v zájmu vyššího cíle, nastolení nového, lepšího pořádku a nadvlády těch nejschopnějších. Účel světí prostředky a tak koncentrované násilí teď zabezpečí trvalý mír a pořádek v budoucnosti. Evropa bude sjednocená a ovládaná z jednoho centra.

Nacisti vojenské tažení prohráli. O desetiletí později se vytváří Lisabonská smlouva, jako další krok mírovým stylem k evropskému superstrátu ovládaném z jednoho centra. Hlavní postavou při jejím vyjednávání je německý europoslanec Almar Brok. Brok byl do května 2011 zároveň topmanažerem v Bertelsmanne, největším evropským mediálním konglomerátu. Bertelsmann vlastní TV stanice jako RTL v Německu, nebo Channel Five v Británii, kde se produkují díla jako „ Ta či ta země hledá superstar“, Ta či ta země hledá talent“, a mnohé další. K tomu také mnoho novin, časopisů, nakladatelství, internetové portály. Patří k největším mediálním firmám světa. Jeho vlastníkem je rodina Mohnovců.

Arbeit macht frei
V roce 1995 Bertelsmann přebírá knižní nakladatelství Random House, největší nakladatelství světa. V Rakousku ve stejnou dobu vychází šokující článek. Bertelsmann a rodina Mohnovců měli podle něj intenzivní nacistickou minulost. Bertelsmann byl za vlády nacistů vydavatelem nacistické propagandy a Heinrich Mohn (1885-1955) členem nacistické SS. Milióny výtisků putovaly v době druhé světové války německým vojákům a šířily expansionistické myšlenky útoků na jiné země. Až do té doby se Bertelsmann chlubil tím, že je jako jedno z mála nežidovských nakladatelství nacisti v roce 1944 zavřeli „protože jim nevyhovovali“. Ukázalo se ale, že je zavřeli, protože dělali nelegální kšefty s papírem.

Firma byla přinucena jmenovat komisi, která musela postupně všechna fakta  přiznat. Teké se zjistilo, že Bertelsmann využíval během války nucené práce. Jejich zisky se v rozmezí roku 1938 až 1947 zvedly 11-násobně.

Heinrich Mohn byl dokonce z okruhu hlavních sponzorů SS, Hitlerjugend a nacistické

Elmar Brok

Elmar Brok

strany NSDAP, pravidelně každý měsíc posílající prostředky na jejich fungování. Bertelsmann byl jedním z největších šiřitelů nacistické propagandy, když německou armádu zásobili 19 milióny výtisků této chorobné literatury. Více, než samotné nakladatelství nacistické strany.

Reinhartu Mohnovi (1921-2009), synovi Heunricha se vše podařilo celkem slušně utlumit. Konec konců, média měl pod palcem i on. Ani konkurenční žurnalisti si nedovolili příliž vystrkovat růžky, nevyplácelo se to. Novinář Hajo Friedrich byl v roce 2005 vytlačen z vlivného německého Frankfurter Allhemeine Zeitung, když si dovolil psát o nekalých lobystických   činnostech Almara Broka. Metody vůči kritikům totiž zůstali nacistické.

Zítřejšek nikdy neumírá

Ještě v roce 1977 založil Reunhard Mohn nadaci Bertelsmann Stiftung, která prosazovala „ sociální a politickou reformu“ a její krédem se stalo : „Inspirovat lid, formovat budoucnost“.Mohnovi, jako vojákovi armády nacistického Německa, zůstal jen jistý cíl za který bojoval a který propagovala jeho firma : co nejužší sjednocení Evropy. Byla to právě tato nadace, největší a nevlivnější v Německu, kde se rozpracovaly koncepce a přesné postupy v Evropském parlamentu od jeho založení v roce 1980. Nadace spolupracovala s Helmuthem Kohlem a nejnověji i s Angelou Merkelovou, které vybudovala a permanentně buduje, mediální podporu. ( na obrázku společnš s Reinhardem Mohnem)

Kohl-a-Merkelova-

 Válka je mír

Když dojde na argumentace o Evropské unii, tak se jako hlavní argument používá „zabezpečení míru“. Podívejme se, jaký „mír“ má ve skutečnosti tato organizace, kterou Reinhard Mohn řídil sám.

Toto hovoří materiály na jejich vlastní webové stránce:

Studie z roku 2005 tlačí ke zvyšování zbrojení v Evropě, využívání vylepšených sítí rychlo-kolejí na vojenské transporty, vytváření speciálních bojových jednotek a celkově na vytvoření kapacity na „preventivní útoky“ kdekoliv na světě. Jednotlivým státům by se měla zredukovat jejich kompetence nad vlastní armádou a dát je do rukou orgánu, které budou řídit tři státy : Británie, Francie a Německo. Dále se má připravit půda na vedení psychologických operací a informační války.

Liší se dnešní koncepce Bertelsmannu od toho, co dělali v době nacizmu? Zabezpečení trvalého míru byl i jedním z Hitlerových argumentů pro zvolení národno-socialistické strany. Ve skutečnosti nacisti začali zbrojení a rozpoutali největší válku v dějinách lidstva, snažíce se bleskově dobýt a sjednotit evropské národy. Reinhard Mohn v té válce sám bojoval, zatímco jeho otec financoval dozorce v koncentračních táborech, speciální bojové jednotky SS a samotnou Nacistickou stranu (NSDAP). Nemilosrdnou psychologickou válku, přes záplavu propagandistické literatury sám Bertelsmann přitom řídil. Za všechny uvedu jen název jedné publikace : „Bomby a kulomety nad Polskem“.

Ve skutečnosti je dnešní činnost Bertelsmannu shodná s jejich činností za nacismu. Vychovávají si a podporují klíčové politiky, snaží se za každou cenu sjednotit Evropu a potichu připravují zbrojení  a vojenské operace. Přitom jako hlavní argument, proč centralizovat Evropu, používají „aby nebyla válka“. Zde se hodí citovat Kryla : „ Na rohu ulice vojenský zločinec o míru káže“.

Autoři Jamese Bonda : „Zítřejšek nikdy neumírá“ umístili do tohoto filmu všechny komponenty agendy Reinharda Mohna. Ve filmu ovládá evropské politiky hrozbou zveřejnění jejich afér, snaží se formovat směr celosvětové politiky a vyprovokovat válku, z které bude těžit.

I když samotný Mohn už není mezi námi, má další následníky a jeho nacistická snaha ovládat druhé se za pomoci ovládání politiků a šíření propagandy v Evropě naplňuje.

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode