SKANDÁL! Policie pozatýkala aktivisty DSSS při propagační akci

26.02.2016 18:32

SKANDÁL! Policie pozatýkala aktivisty DSSS při propagační akci

Včerejší akce ostravské pobočky Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) ve Smilovicích na Frýdecko-Místecku, namířená proti iráckým imigrantům, skončila zatčením tříčlenného týmu DSSS.

Aktivisté po příjezdu do obce začali s roznosem dvou druhů stranických letáků a Dělnických listů, následně je zastavila hlídka Policie ČR a zkontrolovala všem doklady. Při odjezdu ze Smilovic byl však tým znovu zastaven a všichni přítomní museli znovu předložit své doklady a předseda ostravské DSSS Petr Borna se podrobil dechové zkoušce. V průběhu tohoto času přijela další dvě auta PČR a poté byla všem nasazena pouta a aktivisté DSSS byli eskortováni na služebnu PČR ve Frýdku-Místku.

Po provedených výsleších bylo zadrženým sděleno podezření z podněcování násilí vůči skupině obyvatel. Důvodem jsou podle vyšetřovatele letáky, na nichž jsou vyobrazeny bílé ovce, jak odstrkují černou… Zadržení byli následně propuštěni až dnes odpoledne.

DSSS ostře protestuje proti nezákonným praktikám Policie ČR a využijeme všech zákonných prostředků k tomu, aby byla celá kauza vyšetřena. Rozhodně se nedáme od současného zkorumpovaného režimu zastrašit, a v našich aktivitách za suverenitu naší země a proti imigrantům a diktátu EU budeme i nadále pokračovat!

Tiskové centrum DSSS

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode