Svět se dočista zbláznil. Největší hrobařka Evropy dostala ocenění. Zřejmě za houževnatost, s jakou rozbíjí starý dobrý kontinent

02.01.2016 18:04

 
Německá kancléřka Angela Merkelová získala prestižní titul Osobnost roku, který je udělován americkým magazínem Time. Byla vyzdvižena její houževnatost a vůdcovství v rámci boje s migrační krizí. Informovaly o tom tiskové agentury AP a Reuters.

Mezi dalšími letošními finalisty ocenění byli například Donald Trump, celoamerické hnutí s názvem Black Lives Matter či výkonný ředitel společnosti Uber Travis Kalanick, doplnila AP. Americký magazín Time volí každoročně osobnost, která nejvýrazněji ovlivnila světové dění v uplynulých 12 měsících, a to ať již v pozitivním či negativním smyslu. Prestižní titul je udělován již od roku 1927. S výběrem je spojeno umístění podobizny vybrané osobnosti na titulní stránce následujícího vydání časopisu.

Že je Angela Merekelová houževnatá až hrůza, o tom jsme se mohli přesvědčit na vlastní kůži, když pozvala migranty do Evropy. A že tímto svým nablblým pozváním opravdu výrazně ovlinila světové, ale zejména evropské dění, to můžeme bohužel pozorovat dnes a denně.

Jestli tedy Time udělil titul za negativní ovlivnění světa, pak je titul jednoznačně ve správných rukou. Jestli ovšem ocenění myslel ve smyslu kladném, pak je vedení celého slavného magazínu zralé na psychatrické vyšetření.  

 

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode