Syřanka odkrývá pozadí masové imigrace do Evropy

13.12.2015 15:07

ynetnews

 

Milí přátelé,

 je to již déle, co jsme spolu diskutovali o syrské válce ve světle nedávných událostí a imigrace. Myslím ale, že je třeba tyto informace aktualizovat. Zabývám se stále motivy imigrace a otázkou, jak se tito lidé mohou integrovat v Evropě stejně jako ve Velké Británii, kde například žije mnoho Indů, Pákistánců atd., kteří, přestože jsou tu po generace, nikdy se neintegrovali, a dokonce si přivádějí nevěsty z jejich původní vlasti. Nikdy se nepovažují za Brity, a pokud jde o přispívání k ekonomice, často posílají peníze zpět domů ke svým příbuzným.

Pokud jde o syrskou situaci, tak to velmi komplikované. Nedávno jsem se třeba dozvěděla o syrském bratranci, který odešel z Abú Dhabí do Švédska! Proč? Prostě proto, že ve Spojených arabských emirátech musel platit za služby, jako jsou lékař, škola a podobně, což ve Švédsku nemusí. On vůbec neutíkal před válkou, ale prostě se chopil příležitosti. Zatímco jiní lidé, potřebnější, v Sýrii umírají.

 

Další člověk ze Sýrie, kterého dobře znám a který je velmi líný a nikdy nevydržel v Sýrii déle pracovat, byl mezi prvními, který skočil na gumový člun směřující do Řecka a pak jel do Holandska. Těší se, že bude dostávat peníze za nic a  nyní plánuje, že do Holandska přestěhuje i svou ženu a čtyři děti.

Další moje známá bohatá rodina tří sester  se dostala do Velké Británie již před několika lety s falešnými pasy. Mají peníze, ale žijí z dávek. Až dostanou občanství Spojeného království, tak se chystají odejít do Dubaje, takže opět nulový přínos pro zemi, která je přijala, jen ji využívají! Považuji to za hanebné! Moji dobří přátelé, kteří měli před válkou v Sýrii normální slušnou práci mimo oblast turistického ruchu, tam zůstávají. Nejsou stoprocentně v bezpečí a nemohou být šťastní, ale jsou ještě stále tam!

Moc bych si přála, abyste vy Evropané někdy poznali Sýrii a viděli, jaká to byla země před válkou. Byla to moderní a sekulární země. Stýská se mi po tamní kulturní historii. Mimochodem, znala jsem ředitele cestovního ruchu, který byl minulý měsíc zabit teroristy z Islámského státu. Byl to velmi milý člověk s vášnivým zájmem o dědictví naší země. Mimochodem, jeho jméno Asaad nemá nic společného s Asad, to jsou dvě zcela odlišné jména. Viz článek s názvem Popravený syrský odborník odmítl dovést ISIS ke skrytým palmyrským starožitnostem. Khaled al-Asaad, 82, byl vyslýchán extremisty měsíc předtím, než byl ve starobylém městě zavražděn

Také jste si všimli, jak tako „azylová migrace“ není organizována záchrannými humanitárními organizacemi? Jen obchodníky s lidmi. Posílám vám zde odkazy na jejich facebookové stránky, kde informují lidi, jak se nelegálně nechat propašovat do Evropy, kolik komu zaplatit atd. Na Facebooku existuje více než 50 takových skupin! Většina skupin je nyní již uzavřená, což znamená, že nemůžete vidět, co se na nich už publikovalo, pakliže nejste členem takové skupiny. Ale našla jsem některé, které jsou zatím otevřené.

 

Zde posílám odkaz na takovou fb skupinu. V podstatě zde mají reklamy na lodní cesty z Turecka do Řecka za 1000 dolarů za osobu! Je to v arabštině, ale použijte překladač pro každý post, aby bylo jasné, o čem mluví: https://www.facebook.com/immigration.gateway.to.europe. Nabízejí se tu cesty z Egypta do Itálie za 2500 dolarů pro dospělé a poloviční cenu pro děti! Také oni mohou dodat lidem falešné diplomy z vysokých škol, aby se jim v Evropě lépe vedlo:  https://www.facebook.com/groups/896841257057787/.

A tady je inzerát, který nabízí evropské řidičské průkazy a živnostenská oprávnění a také domy k pronájmu v Řecku atd.: https://www.facebook.com/groups/341928049337198/

A na těchto stránkách posílám detailní instrukce, jak se dostat do Evropy bez nákladných pašeráků:  ZDE

Další FB stránky k tématu najdete, když vyťukáte některé z těchto arabských slov:

imigrace: = الهجرة
azyl = اللجوء
imigrace a azyl: = الهجرة و اللجوء

Zdraví Vás Rukia

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode