TAK, JAK SI SPOJENÉ STÁTY A RUSKO VZÁJEMNĚ "UKAZUJÍ SVALY", DOSTÁVAJÍ SE NA VEŘEJNOST ZÁBĚRY TECHNOLOGIÍ A ZBRAŇOVÝCH SYSTÉMŮ, NAD KTERÝMI SE TAJÍ DECH

12.05.2014 23:57

.

TAK, JAK SI SPOJENÉ STÁTY A RUSKO VZÁJEMNĚ "UKAZUJÍ SVALY", DOSTÁVAJÍ SE NA VEŘEJNOST ZÁBĚRY TECHNOLOGIÍ A ZBRAŇOVÝCH SYSTÉMŮ, NAD KTERÝMI SE TAJÍ DECH

11.05.14   Jaroslav Chvátal

Jaroslav Chvátal Je možné, že pod tlakem aktuálního vývoje událostí na Ukrajině, resp. výrazně negativního posunu vztahů mezi Ruskem a Spojenými státy, se obě dvě velmoci začaly předhánět ve vzájemném odstrašování v rovině vojenské technologické výzbroje. Nejdříve to byla demonstrace ruského letounu Su-29, který zcela vyřadil elektronické systémy amerického torpédoborce, který operoval ve vodách Černého moře. Zároveň existuje podezření, že proti posádce tohoto plavidla byla použita nějaká neznámá psychotronická zbraň, neboť po v podstatě nouzovém přistání v jednom z rumunských přístavů musela být valná většina mužstva převezena na pozorování do Spojených států. Chování a reakce amerických vojáků byly zcela mimo normu.


Je možné, že pod tlakem aktuálního vývoje událostí na Ukrajině, resp. výrazně negativního posunu vztahů mezi Ruskem a Spojenými státy, se obě dvě velmoci začaly předhánět ve vzájemném odstrašování v rovině vojenské technologické výzbroje. Nejdříve to byla demonstrace ruského letounu Su-29, který zcela vyřadil elektronické systémy amerického torpédoborce, který operoval ve vodách Černého moře.

Zároveň existuje podezření, že proti posádce tohoto plavidla byla použita nějaká neznámá psychotronická zbraň, neboť po v podstatě nouzovém přistání v jednom z rumunských přístavů musela být valná většina mužstva převezena na pozorování do Spojených států. Chování a reakce amerických vojáků byly zcela mimo normu.

Zanedlouho na to, se nechaly slyšet Spojené státy s tím, že údajně začaly rozmísťovat a používat jakousi zcela novou anti-gravitační technologii (letoun trojúhelníkového designu s bezhlučným chodem a podobnými manévrovacími schopnostmi jako má klasické "ufo"), která je vyzbrojena pulzní plazmovou zbraní. Jak dokládá video uvedené níže, byla tato technologie před nedávnem použita v Afghánistánu při útoku na jednu z bašt Talibanu.

Krátké, asi minutové video prý pochází z prostředí námořní pěchoty Spojených států a údajně ukazuje vůbec první bojové použití zcela nového amerického zbraňového systému, který se oficiálně nazývá "Anti-Gravity Craft" (AGC), jež je vybavený, jak již bylo uvedeno, pulzní plazmovou zbraní (PPV).

Na videu níže je poměrně zřetelně vidět trojúhelníkový "Anti-Gravity Craft", který se tiše pohybuje v blízkosti tábora Talibanu. Na spodku objektu se nachází pulzní plazmová zbraň. Ve chvíli, kdy je použita, dojde k akustickému efektu, který není typický pro žádnou klasickou konvenční zbraň či raketovou technologii. I když je kvalita videa poměrně špatná, v případě, že se snímek roztáhne na celou obrazovku, je vždy těsně před explozí vidět na spodku "Anti-Gravity Craft" malý jasně bílý záblesk.


Jmenovaná technologie je schopna zřejmě bez problému zneškodnit i klasické rakety "země-vzduch" nebo "vzduch-vzduch", a to ještě dříve, než se dostanou do nebezpečné blízkosti k objektu. Na videu je v jedné chvíli vidět exploze, ke které dojde ve vzduchu nad zemí. Vojenský zdroj tohoto videa hovoří v tom smyslu, že se nepříteli podařilo odpálit jednu raketu proti objektu ve vzduchu, ten však raketu po odpálení prakticky okamžitě zničil.

Americká armáda údajně není ještě zcela spokojena s fungováním "antigravitační technologie", která je stále hodně poruchová, ovšem první bojové nasazení tohoto prostředku prý splnilo svůj účel a tato technologie byla velmi efektní. Je zajímavé, že před nedávnem s podobnou problematikou přišel i londýnský list "Daily Mail", a to v článku pod názvem "UFO atakuje Taliban".

Materiál si můžete přečíst na této internetové adrese: (http://www.dailymail.co.uk/news/article-2623330/Is-Inter-Stellar-Assistance-Force-Mysterious-UFO-filmed-blitzing-Taliban-base-Afghanistan.html). Je zjevné, že v článku jsou použity fotografické záběry z níže uvedeného videa. Ovšem komentář k této události prý není přesný a místy je poměrně hodně zavádějící, neboť v tomto případě nejde o žádné mimozemské plavidlo.

Takže co z toho pro nás obyčejné smrtelníky vyplývá? Každopádně je docela dost dobře možné, že pokud bude vzájemné "ukazování svalů" mezi Spojenými státy a Ruskem dále pokračovat, můžeme být ještě velmi překvapeni, jaké pro mnohé i nepředstavitelné technologie obě mocnosti ještě vytasí.

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode