Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi! Důkaz o bezprecedentním vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky. Američané organizují demonstrace skrze své bývalé vyškolené zaměstnance!

21.01.2015 09:57

Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi! Důkaz o bezprecedentním vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky. Američané organizují demonstrace skrze své bývalé vyškolené zaměstnance!

 

Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi! Důkaz o bezprecedentním vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky. Američané organizují demonstrace skrze své bývalé vyškolené zaměstnance!

Je to venku, víme první. Díky upozornění od jednoho z našich čtenářů AE News, jehož jméno logicky neuveřejňujeme, jsme se dozvěděli, že informace [1], které jsme měli před 17. Listopadem od našeho informátora z blízkého okolí amerického velvyslanectví, byly pravdivé. Nezávisle na této informaci nám totiž dnes do redakce přišel dokument, vlastně ne jeden, ale rovnou dva, které poukazují na fotografii pořízenou ze včerejšího dne v Brně, na které si občané vybírají červené karty na demonstraci proti Zemanovi a navíc objasňují některé informace, které mohli vidět jen účastníci demonstrace. Zajímavá je totiž transportní krabice české pošty na jedné z fotografií a zejména adresát napsaný na ní. I když fotografie dostupná na webu není kvalitní, nám se podařilo získat laboratorně analyzovanou verzi fotografie od anonymního čtenáře, kde je patrné a čitelné, komu byla zásilka vytisknutých červených pamfletů adresována.

[FOTO] Původní fotografie z internetu

Je to Šárka Kadlecová [2], aktivistka a bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví. Její kariéra uvedena na LinkedIn a je doslova neuvěřitelná, tedy pro běžné lidi. V roce 2009 pracovala hned na Ministerstvu zahraničí. V roce 2010 učitelka angličtiny a umění ve Vidní. Ale především, od 2011 až do 2013 pracovala jako učitelka (jazyků?) na americkém velvyslanectví v Praze. Navíc, jako zastupující učitelka (výpomoc) pracovala na ambasádě tamtéž již od roku 2007. K tomu paralelně od roku 2010 pracuje v neziskovce In Iustitia [3], což je multikulturní sluníčkový neziskový think-tank, sponzorovaný americkou ambasádou v Praze, Nadačním fondem obětem Holocaustu a dalšími fondy, viz. patička jejich webové stránky.

Americká ambasáda má mnoho kolaborantů v českých neziskovkách

Dále, na krabici se našemu spolupracovníkovi v redakci podařilo dešifrovat i první řádku odesílatele, kde je po vyfiltrování zcela zjevně napsané: Americké velvyslanectví. Více se ani nám z depixelizátoru vymáčknout nepodařilo. Tato skutečnost tedy dokresluje jinou svědeckou výpověď uvedenou původně zde [4].

Nám do redakce zaslaný laboratorní fotosampl je podepsaný watermarkem a pochází ze softwaru, který podle našich informací používá také Policie ČR. Z tohoto důvodu laboratorní verzi fotografie zde neuveřejňujeme, nechceme našemu informátorovi přivodit případné pracovní či jiné komplikace nebo postihy. Uveřejňujeme zde tedy pouze fotografii z webu, ovšem můžete si sami natáhnout obrázek do nějakého slušného depixelizátoru, abyste si ověřili tyto informace.

Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi! Důkaz o bezprecedentním vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky. Američané organizují demonstrace skrze své bývalé vyškolené zaměstnance!

[FOTO] Transparenty s Václavem Havelm a Ronaldem Reaganem v angličtině byly v čele průvodu…

Určitě jste si všimli, kolik bylo včera v Praze dvojjazyčných transparentů. Některé byly dokonce jenom anglicky, např. portréty s Václavem Havlem anebo Ronaldem Reaganem. Toto je typický model demonstrace, která není určená domácímu publiku, ale zejména zahraničním médiím, aby nemusely překládat nápisy na transparentech. Každá demonstrace, která je Američany sponzorovaná nebo koordinovaná, má na transparentech dvojjazyčná hesla, i když to mnohdy působí směšně a bizarně. Nenechte se mýlit, ta angličtina je tam na tom nejdůležitější.

Je vidět, že naše poslední informace AE News o tom, že americká ambasáda koordinuje i demonstrace proti Zemanovi k výročí Sametové revoluce, byla validní a pravdivá. Je to další důkaz toho, že naše země a náš národ je vystaven útoku cizích zpravodajských služeb, které používají stejné taktiky, jaké používaly na Majdanu, během Arabského jara nebo v Sýrii. Modus Operandi tomu jednoznačně odpovídá.

US_influence

[FOTO] Americké transparenty a rudé stranické knížky… český bizarní úkaz 25 let po sametu…

Update (děkujeme našemu čtenáři za zajímavý poznatek dokreslující souvislosti…)

Magistrát hl.m. Prahy registroval jako organizátora „veselice“ na Národní třídě společnost Opona o.p.s, která očekávala účast až 30,000 lidí. Když se podívate na jejich stránky, zjistíte, že jejich hlavním partnerem je U.S. Embassy. Marek Vocel, který je zakladatelem o.ps., je zároveň obchodním manažerem společnosti pořádající různé eventy a hlavně byl managerem prezidentské volební kampaně Karla Schwarzenberga. Za tuto kampaň obdržel Českou cenu za Public Relations jako absolutní vítěz 8. ročníku. Jinak na FB svolával lidi „do zbraně“ člověk s příhodným jménem Přikryl.

https://www.facebook.com/events/983009621725546/
https://www.facebook.com/martindestroyer?fref=ts
http://www.mvp.cz/nas-tym/
http://oponaops.eu/opona/cs/o-nas/lide

Update 2

Anonaudio dopisu svědka demonstrace proti Zemanovi, děkujeme za tip od čtenáře.

Organizace průvodu i samotné vyvrcholení demonstrace proti Zemanovi na Albertově neslo všechny znaky barevné revoluce a průběhu Majdanu, kde američtí koordinátoři řídili stavění barikád, výrobu Molotov kotkejlů a organizovali rozdělování potravin a později i německých uniforem, zbraní a munice demonstrantům. Na Albertově to tak daleko nedošlo, naštěstí, prozatím.

Update 19/11/2014

Krabice pro Miloše, rozdávaní karet z krabic od Tatranek, anglicky mluvící koordinátoři a také vykonstruované dezinformace!

V průběhu dnešního dne jsme dostali hned několik důkazů o krabicích, až to vypadá, že někdo má zájem o odvedení pozornosti od toho zásadního, že demonstrace proti Zemanovi řídí české neziskovky s napojením na Americkou ambasádu. Známe už totiž celkem 3 adresáty krabic: Šárka Kadlecová, Miloš Zeman a Petra Kouřimská. Na webu se také začaly objevovat fotomontáže s adresátem Barackem Obamou a Vladimirem Putinem. Redakce AE News nebude podporovat tento dezinformační styl novinařiny, na který přistoupily jiné servery, a odkazy na obrázky s krabicemi nebudeme uveřejňovat, protože krabice odvádějí pozornost od podstaty problému, tedy vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky.

AE News nemá možnost být arbitrem a posuzovat, které krabice byly tam či onam, kdo a co napsal na krabice, nebo kdo rozdával nebo vybíral lístky do jakých krabic. Redakce AE News se kategoricky distancuje od jakýchkoliv zpravodajských a mediálních her a důrazně se ohrazujeme proti snaze zdiskreditovat tuto událost, která představuje závažné narušení suverenity ČR při oslavách 17. Listopadu v Praze a dalších městech.

Anglicky hovořící koordinátoři v průvodech, rozdávání transparentů s anglickými texty z dodávek, fyzické útoky a napadání českých občanů, kteří chtěli tyto osoby vyzpovídat, pro koho pracují, transparenty Stěpana Bandery, ukrajinské prapory, transparenty s Pussy Riot, americkými prezidenty a dvojjazyčnými i pouze cizojazyčnými transparenty. Rozdávaní obyčejných i laminovaných karet z krabic od Tatranek, rozdávaní karet z tašek a kabel polsky hovořícími osobami (v Brně) a další a další svědecké výpovědi občanů, kteří se v poslední instanci obracejí na náš server, to je to zásadní a klíčové.

Každý občan, který byl svědkem něčeho podezřelého při oslavách 17. Listopadu, organizování nebo koordinování demonstrací v českých městech, nechť se obrátí na naší redakci se svým svědectvím v kontaktním formuláři na našem portálu vpravo dole. U nás máte prostor sdělit své svědectví, anonymně a bez cenzury. Nebuďte lhostejní ke své zemi, nedovolte kolaborantům s americkými zpravodajci, kteří stojí za demonstracemi proti legitimně a demokraticky zvolenému prezidentovi ČR, aby rozpoutali rozvrat a barevnou revoluci v naší zemi.

Senátor mluví o puči plánovaném Američany

Mohlo jít o přípravu na puč proti Zemanovi plánovaný Američany, říká senátor Doubrava k vajíčkovému útoku 17. listopadu [5]. Už i vrcholní čeští politici potvrzují informace, které tady na AE News publikujeme už delší dobu. Možná se konečně i čeští politici probudí, dokud je čas.

John McCain opět zaútočil na Zemana a připomněl „karetní demonstraci“ proti němu

Kolečka do sebe postupně zapadají, ze všech směrů. Nejprve prezidenta oslabit, poté na něho zaútočit [6]. No, to je logické. Plánování barevných revolucí není zadarmo a výsledky se očekávají ihned. Puč proti Zemanovi neměl v pondělí kadenci, malá účast, která zřejmě v Praze nepřesáhla 10,000 osob. To i odboráři dokáží svézt na Letnou desetkrát tolik lidí.

Odpůrci Zemana dorazili na Hrad, požadují prezidentovo odvolání

Demonstranti chtějí, aby Senát projednal prezidentovo odvolání. Už dříve zaznělo, že by chtěli Zemana prohlásit za neschopného výkonu úřadu. Demonstranti dorazili i s ukrajinskou vlajkou. Majdan hadr? Holt, další díl do skládačky z americké stavebnice barevných revolucí [7]. Pořád si ještě někdo myslí, že jde o občanskou veselohru?

Američané chystají převrat v Česku, dostali jsme varování přímo z Washingtonu. USA se chtějí zbavit prezidenta Miloše Zemana

Vyšel další důležitý článek [8] dotvářející obraz mozaiky nadcházejícího pokusu o svržení českého prezidenta, který není přijatelný pro americké zájmy v Evropě. Zeman je doslova nepřítelem americké politiky, jeho kroky totiž vedou ke smiřování s Ruskem, za což by mu měli občané ČR tleskat a ne na něho házet vajíčka.

Toto není HOAX!

Snaha o diskreditaci informací uvedených v tomto článku jede na internetu na plné obrátky. Není potřeba fakta v článku nijak obhajovat, ty jsou totiž jasně předložena čtenářům k posouzení. Organizování Majdanu v Praze a v Brně bylo nezpochybnitelně a operativně plánováno a řízeno českými neziskovými organizacemi s vazbami na americké velvyslanectví. Operace nadále pokračuje útokem na prezidenta republiky. Chtějí jej odstranit podobně jako prezidenta Ukrajiny. Miloš Zeman je poslední překážkou před vyvoláním totální války s Ruskem. Miloš Zeman totiž slouží dosud jako výmluva dalším váhajícím evropským politikům, že dosud nepodpořili dodávky zbraňových systémů a operačně-taktických nukleárních raket ukrajinské armádě pro obranu před údajnou ruskou plošnou invazí. O této aktuální informaci chystáme komplexní článek.

-VK-

DISKUSE:
 1. Pozorovatelka

  Byla jsem dnes na cestě napříč naší republikou a zaregistrovala jsem dvě věci: První: všude bilboard Havel-Žantovský a propagace knihy o Havlovi. A druhá: „Zemane, odstup, volal dav“. V druhém případě jde o titulní stranu dnešní MF Dnes (Babišových novin), která na mě civěla všude, kde jsem se zastavila – obrázek je to k nepřehlédnutí, jak můžete vidět zde: https://cs.publero.com/title/mf-dnes/18-11-2014
  Tak jsem si hned řekla, jak červené kartičky splnily účel (je snad někdo, kdo by věřil, že to byla spontánní akce lidí ???) a hlavně jak se několik stovek (tisíců?) naprostých blbců, kteří nemají ani párů, o co jde, nechalo vmanipulovat do role ovcí. Především jsem si ale uvědomila, jak stačí věci správně „zmanažovat“ a dílo se daří přesně podle plánu mocných. A jak se asi Janeček a kníže a Madlenka Olbrajtová a celý USA spol radují (viz můj článek zde s názvem Čím se provinil Zeman).

  Šárka
  • Další politický analfabet… Zdravím Tě Pozorovatelko. Já jsem tam byla a přišla jsem tam z důvodu nesouhlasu s prezidentem, svobodně jsem se rozhodla a svobodně jsem zvedla červenou kartu, jelikož to byl domluvený signál nesouhlasu akce „Chci si s Vámi promluvit pane prezidente“. Je na tom snad něco ovčího?
   Ano, jsem ráda, že nás tam bylo víc. Této akce se zúčastnilo i mnoho známých osobností, např. Tomáš Klus a Ester z Pošty pro tebe. Jak to vím? Prošli kolem mě.

   KAREL BABYKA
  • To je úroveň umělců kteří nejsou schopní kromě křiku na objednávku rozumně argumentovat a co kocab toho jste nějak zapomněla další hvězda naší kultůry ubohá pražská galérka ti by tleskali i Hitlerovi a né poprvé.

   Marie
  • Koho chcete ohromovat jmény „známých“ osobností? Jak známo známé osobnosti jsou prodejné a manipulovatelné a tím pádem absolutně nevěrohodné a nikoho jejich jmény neohromíte. V každém případě byla celá „manifestace“ jen manifestací ubohosti a stádnosti neznalých a lehce ovlivnitelných lidí, kteří jsou snadným cílem pro ty co takovéto akce účelově organizují pro své zájmy (USA)

   Věra
  • Tak se vemte za ruku s ušišlaným přivanrovalcem a odeberte se k jeho domovině.Normální lidi chtějí prezidetka českého.

   Sharka
  • S každou joudovou se prezident bavit nebude. Jestli chceš klábosit, jdi za kamarádkou.

   Vašek Moudry
  • Tomáš Klus a Ester z Pošty pro tebe. Jak to vím? Prošli kolem mě.No a ja tam viděl prince Bajaja s Princeznu se zlatou hvězdou na čele projeli na bilem koni kolem mne a řikali pravda a laska vitězi ,že by kurna měli pravdu :).

   Slavo
  • Drahí Česi, nadávate si na prezidenta, že je hulvát, a pritom obdivujete a glorifikujete prostitútky Pussy Riot, ako glorifikujete ožrana Havla…. A pritom Zeman nikdy v živote neobcoval v stánkoch božích na verejnosti, ani nevynášal kurence v anále z obchodu……. Tak potom aký máte meter?

   slavo hudec
  • a povedz nám ty zmanipulovaná ovečka odkiaľ ste mali všetci rovnako veľké červené kartičky a z rovnakého materiálu???
   Lebo zmanipulovaná ovečka ako ty to zámerne nespomenula…ja viem že umelci musia chodiť na tieto akcie sponzorované amerikou…alebo si myslíš že sme všetci na hlavu a tento drahý špás platili ľudia z vlastného vrecka?????

   Krkowitz
  • Šárko ovce bys byla jen v případě že nevýš kdo a jak to bačoval a svobodně jste před tím o jeho roli organizátora nehlasovali vzala si tu spontáně přínášenou RUDOU KNÍŽKU z krabica aniž bys tušila jestli jí tam nastrčili nepálští či koreánští maojisté ale i v US kapiatlisté milujou KOMUNISTI tak výrobu přesunuli z anglosaské DEMOkracie do ČLDR

   Josef
  • Když tam byly známé osobnosti tak to už nejste ovce. Ale ještě něco hloupějšího

   pegasus
  • Ahoj Šárko, proč je dnes už stažen Tvůj profil z internetu na LinkedIn?

   ascharad
  • Ty ruce s kartou které nemají hlavu a tělo, ty lidi co sedí na ramenou nikomu, jen tak v prostoru, uprostřed hlava která zas nemá tělo, tu fotku dělal břídil.

   JIŘINA
   • Petr

    Samozřejmě, že jste šli DOBROVOLNĚ, ale tady jde o to, kdo tuhle akci naplánoval a řídil. A v médiích slyšíte a čtete, že NÁROD (nebo také SPOLEČNOST) řekl co si myslí. Ale těch několik tisíc lidí, kteří se zúčastnili opravdu není NÁROD jak se celému světu snaží vnutit média. Snaží se nám také vnutit myšlenku, že Rusko je špatné protože se snaží hájit své zájmy a prezident Zeman proto, že se snaží hájit zájmy našeho národa. Mám malé děti a nepřeji si válku s Ruskem, myslím, že není zdravé postrkovat klackem spícího medvěda….Jen v pohádkách jsou to mazlíčci…

    Tonda
    • Petr: :shock: Tak budeme čekat až se medvěd vzbudí a sežere nás všechny!

     Petr
     •  vici 

      Petře dík. Naprosto správná reakce. :razz: :|

      vici
     • Petře naprosto souhlasím. Jsem rozvedená, i když hodně mladá. A rozvedla jsem se jen z toho důvodu, že jsme přestali umět s manželem komunikovat, neuměli jsme s manželem správně pojmenovat věci a snažit se najít řešení. A v politice je postup podobný. Když se nebude komunikovat, nic se nevyřeší. A prosím nekomentujte mi příspěvek tím, že za všechno může Putim po Krymu. Bylo by to na dlouhou debatu, musel bych reagovat na Gorbiho, který zrušil poválečné uspořádání v Evropě.

       
    • …a to je právě ten problém. Takže vy radíte – vést preventivní úder a zabít medvěda dokud spí. Jenomže tak lehké to nebude, musíte ho zabít rychle, aby se nemohl bránit – ale o to se už pokoušel Hitler. Navíc za tím medvědem spí ještě čínský tygr, který se bude cítit také ohrožen. V době atomových zbraní musíme být opatrní. Já bych byl pro spolupráci ne pro nepřátelství…

     Šárka
     • Zeman si nechce z Rusů dělat nepřátele… Dodávají nám energie a nechovají se k nám nepřátelsky, právě naopak. Tak proč se jich tak bojíte? Nakonec – je jedno komu polezeme do zadku – USA nebo Rusku. Nejsme v pozici abychom si diktovali, ale můžeme se rozhodnout, zda se necháme zatáhnout do války

      XX
     • Pro vás je téměř tři miliony těch pár?

      čen
    • My je ani nemusíme šťouchat klackem, až si Rusko usmyslí, půjde po nás tak jako tak… A Zeman nehájí zájmy národa, jen prezentuje svůj názor a názor většiny jeho voličů, což taky nebyla nadpoloviční většina občanů ČR, ale jen těch pár, co se dostavilo.

     Petr
   • Proč jste se nestyděli za prezidenta, který chtěl humanitárně zabíjet, bombardovat civilisty v Jugoslávii , proč jste se nestyděli za prezidenta, který nechal rozkrást celou republiku? Proč se nestadíte za politiky, kteří nechávají v této zemi za sebou spoušť, lidi bez práce, bezdomovce, hladovějící děti, PROČ???

  • Zúčastnili jsme se DOBROVOLNE“ s manželem,zmanipulovat se opravdu nenechám a nikdy ani v minulém režimu-jsme již oba důchodci.Velmi se stydím za prezidenta(umyslně nepíšu našeho)Protestující byli velmi slušní,inteligentní,nápisy byly proto v cizích jazycích,aby jim rozuměli a pochopili turisté.Atmosféra nás vrátila před 25lety i tam jsem byla přes hrozby vojenských a policejních zásahů.Mladí,svobodu si nenechte vzít,je to obrovský dar.

  • lodo 

   :mrgreen: Kolik je 3000 demonstrantů z 10000000 občanů? Nic….. nějaký 0,03 procenta. V podstatě tam tedy nebyl nikdo.
   Ovšem z tisícihlavého stáda pasoucích se ovcí je nejnápadnější hýkající osel a na tom je to postaveno :-)
   Ta půlka ulice zblblých pražáků ani omylem neznamená názor občanů ČR.

   josef
   • Pane, gratuluji Vám k dodanému příspěvku. Každý otroublík, který si myslí, že protestoval za sebe by si jej měl alespoň 5x přečíst. POVINNĚ. Za sebe děkuji za kvalitní příspěvek

    fujtajbl
  • a hambáč v mekáči zadarmo byl dobrej z us gmo sraček? :grin:

   l. Masár 
  •  

   Šárko, také to, že člověk s jiným názorem je dle tebe politický analfabet, hodně vypovídá o tvém charakteru. Házet vejce, pískat a řvát na prezidenty okolních státu, to byl dle tebe projev inteligence? Tahle sebranka přišla kázat o morálce a inteligenci? To jsou tví přátelé? Přidej ještě pár pár zvučných jmen „osobností“, které se zúčastnily té zoufalé, ostudné frašky, ať vím, kým dalším mám opovrhovat. Zcela jistě tam nebyl žádný opravdový vlastenec, tudíž nikdo z mých přátel.

   Pavel
  • Nezbývá než dodat: Nikdo není tak dokonale zotročený jako ti, kteří falešně a bezmyšlenkovitě uvěří, že jsou svobodní!
   Šárko, to že uvádíš, že tam bylo i mnoho známých celebrit a osobností jen ukazuje efekt slabocha přidávajícího se k davu, který mu dodává pocit větší moci…To je prostě dokázané vědecky a to byl učebnicový příklad tohoto fenoménu, který jsi předvedla…tak si tu příslušnost ke stádu užij!

   Tyčka
   • Astaroth

    Jak byste dle sebe definoval fasistu?

    Vladimír
    • Jé vy se ptáte jak ten reportér ČT, co použít google :)))

   • Marek

    Ano,viděl jsem tam spousty Banderovců,kreří za války vraždili kdekoho.Nejmladšímu je 89let a ukrajinská vláda je jich plná :shock: a jinak jste zdráv?Jak je v Moskvě?


  • Svobodně jste provolávali Sláva Ukrajině,kde jsou ve vládě nacionalisté Banderovci,kteří povraždili mnoho našich krajanů ve Lvově,Poláků a židů za II sv války,ale vlajky praporů SS Azov a Donbas vlály i na demonstraci Ukrajinců v Praze.Divný dojem když na odhalování desky Janu Opletalovi zavražděném fašisty se provolává sláva fašistům.

  • Pavel

   Takze rozkradani milionu politiku, to ze kazdej druhej ve vlade je zlodej, to ze nemocnym detem postizenym berou peníze a jejich prava atd Vam nevadi???? To do stavky nejdete ??? Jsme ubohej dementni narod Cechu !!! Za sprosty slova se pujde prat, stavkovat a nadavat a za to co se tu deje celkem ne??? Jste k smichu !!!! :-)))))))

   Marek
   • Pane Pavle, nejsme debilní národ Čechů. Já jsem na náš národ docela dost pyšnej. Máme vlemi kvalitní a rozsáhlou skupinu vědců, umělců, herců i sportovců. Historie i současnost je jich plná. Nemůžete přece soudit celý stát podle úzkého vzorku obyvatelstva. Slušný člověk, tedy zatím sedí doma a jen nevěřícně kroutí hlavou. Co je pár sprostých slov, i když je z úst prezidenta neschvaluji, ale v souvislosti s Pussy riot přesně mířených proti totální korupci, lhaní a rozkrádání státu??

    Demonstranti, vzpomeňte kolik podivných kauz se točí kolem Miroslava Kalouska a kdo je jeho velkým kamarádem? Karel Schwarzenberg. Proč vás vyburcovaly sprostá slova a zločiny proti republice ne?? Proč??

    víca
   • Marku, ale i všichni. Musím s Tebou souhlasit. Tvůj názor je stejný jako můj. Skutečně není bez zajímavosti načasování “ protizemanovské demonstrace „. 17.listopad by měl mít přeci úplně jiný význam. Od Opletala po rok 1989. To že se Zeman jako prezident nelíbí Američanům by nikoho nemělo překvapovat, protože oni žádnou oponenturu nepřipouští, oni jsou všudemocní, a když dojdou argumenty nastoupí US armáda. Jen doufám, že jejich přihlouplou konspiraci Češi „nesežerou“ a nedovolí Ukrajinský scénář. Nakonec tam to kamarádi z US taky zafinancovali.

 

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode