Vládu obyčejní lidé nezajímají

15.04.2014 13:06

Úřad vlády ČR Jaroslav Boudný

Nábřeží E. Beneše 4 Antonína Macka 9

Praha 1 – Malá Strana Brno

11801 61200

 

Věc: OTEVŘENÝ DOPIS VLÁDĚ ČR

 

Polistopadový režim a zvláště koaliční (ne) vláda Petra Nečase by měl skončit na politickém smetišti dějin (viz. Reagan). Vláda provádí politiku vykořisťování člověka člověkem. Jsem přesvědčen, že ten, kdo způsobil nebo zapříčinil státní dluh, by měl být postaven před opravdu nezávislý soud a nést zodpovědnost za současnou situaci, ve které se dnes naše společnost nachází. Reformy, které s pomocí lokajských poslanců zavádí současná vláda, se přenáší na občany ČR, kteří se nepodíleli na výše uvedeném dluhu - tito se cítí diskriminováni snižováním životní úrovně a omezováni v osobní svobodě.

Dle Listiny základních práv a svobod, která je mimo jiné nadřazena naší Ústavě, mám právo i povinnost bránit svou osobní svobodu a životní úroveň všemi dostupnými prostředky! Ptám se naší (ne) vlády, a zvláště ministrů práce, sociálních věcí a zdravotnictví: „ Znáte vůbec výše uvedenou listinu?“ Určitě ano, ale neřídíte se jí. Vysmíváte se, urážíte a pohrdáte občany ČR, především důchodce, kteří pro republiku udělali určitě více, než jistí polistopadoví politici, kteří tuto republiku zdevastovali nejen politicky, ale především morálně.

Kritizuji zdegenerované voliče lokajského režimu, kteří nehájí suverenitu České republiky v EU. K zamyšlení Vám, coby přílohu, přikládám projev Václava Havla z roku 1989, který mnozí z Vás snad ani nečetli.

Jaký je můj názor na dnešní vládní strany? ( Pevně doufám, že nejen můj).

ODS – strana, která provádí diktátorskou politiku na věčné časy

TOP 09 – strana, která zradila tzv. křesťanské hodnoty KDU – ČSL ( Jidáš zradil Ježíše za 30 stříbrných).

VV – strana, nazývaná prostým lidem „vychcaní vyděrači“, jejímž předsedou je nastrčená figurína ovládána ABL.

Závěrem mého dopisu chci poděkovat ministrovi financí i ministrovi práce a sociálních věcí za navýšení důchodu o „celých“ 184 Kč. Doufám, že Vám tato částka nebude chybět do státního rozpočtu!! Za 1. republiky by tato částka stačila na týden, dnes sotva na celý den. Takže Vám opět patří můj vřelý dík!!! Také bych se chtěl krátce vyjádřit k navrácení majetku církvím. Ježíš Kristus žil velice skromně, hlásal Boží slovo... Dnešní církevní hodnostáři, od Papeže , až po posledního faráře, se topí v blahobytu, zlatě, honosí se drahým oblečením, jezdí v drahých autech, a přesto se nestydí žádat zpět majetek, který získali robotou poddaných, otroků a bojácných oveček. Komu tedy náleží církevní majetek? Kdo z toho zase bude mít zisk?

Již 20 let si, nejen já, utahuji opasek a stále to nestačí. Chci již konečně žít důstojně jako člověk po zbytek svého života!

 

P.S. Šafařík svého času napsal Jungmannovi: „Neznám většího Kocourkova nad Prahu.“ Co by asi řekl dnes?

Tento otevřený dopis zasílám i médiím.

 

S pozdravem

Jaroslav Boudný

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode