Voliči: Komunální politici v Bruntále prý stojí za h..no!

28.02.2015 16:31

Milan Buček Lidičky, dnes je 25.únor 2015, a dostal jsem se k našemu programu. 
A jak se na to dívám zpětně, tento program je vskutku za podmínek, které na radnici jsou, nerealizovatelný.
 
Milan Buček Obvchat města vidím ve hvězdách, na kruhové objezdy nejsou prachy,na recklační dvůr nemá radnice prachy, rozšíří se pouze sortiment - sběrné místo,pětiletá podmínka prodej městských bytů je zřejmě zabetonovaná, byl jsem upozorněn, že město bude dělat vše, proto, aby městské byty nedostávali nepřízpusobiví, fakt je ale pravým opakem, na ulici Dlouhá dostala byt další rodina, o konsolidaci městských společností nemá radnice zájem, potažmo vrátit vodu z akciovky městu, sice se letos voda nezdražila, ale ani nezlevňuje, a co se týká nezaměstnanosti, pokud nezahučí Venušina sopka, Bruntaláci nebudou mít práci ani za dvacet let. Všechno mě to strašně moc mrzí, že to je na posrání. Ale můžete si lidi za to sami, tedy vy, kdo jste nebyli u voleb. Náš volební program nebyl jen nějakou utopií, byl realizovatelný za podmínky, že se změní osazenstvo radnice. Tak jak to tedy zpívá Tomáš Klus ?? další čtyři roky v prdeli.
 
 
Milane a Dane, důležitá je vaše přítomnost a věřte trpělivost růže opravdu přináší.

Možná nevíte,že ve vašem blízkém okolí se již transformují zájmové skupiny, které již nepotřebují místní politické skupiny a soustřeďují společný kapitál na nákup majetku špatného hospodáře, našeho města. 
Cílem je v nově získaných, převážně nemovitostech zřídit drobné výrobní podniky zaměřené na země třetího světa a převážně státy Asie, odkud přichází potřebný kapitál.
Zkompromitovaní politici a úředníci města vč. úplatkářů jsou již zmapováni. 
Po rozjetí těchto podniků, kde bude důkladně propojené systémové i výrobní prostředí bude vyplácena nadprůměrná mzda a věřte současní političtí veteráni i samaritáni v dalších volbách nebudou voličům nic říkat. 
Do vedení města přijdou jiní lidé s jiným myšlením a věřte, dojde k důsledné inventarizaci privatizovaných firem i majetku města.
Váš příznivec Olda

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode