Výsměch všem normálním lidem: Atlet roku, neuvěřitelné až šokující

11.01.2015 01:11

Televize odvysílala výše uvedený pořad. Pěkné, zábavné, téměř dokonalé.  Ale....! Málokdo si uvědomí i druhou stránku věci. Pro mne  to byl šok, když jsem se dozvěděl, kdo byl sponzorem a jaké byly odměny moderátorů, kolik stál  pronájem sálu, elektřina, catering, šatny, projekce, tisk pozvánek, kulisáci, scéna, přepravní společnosti, doprava ( luxusní BMW, AUDI....), nepředstavitelné; peníze vystupujícím.

 Celkem cca 38 milionů Kč !!!

 Moderátoři : Monika Absolonová 85.000,- Kč, Aleš Háma 85.000,- Kč

Sportovci : Od posledního : 200.000,- Kč až po prvního  1.500.000,- Kč

Umělci: Karel Gott 300.000,- Kč (1 píseň a básnička trvala celkem 5minut 47 vteřin)

Umělci další : všichni na osobu 80.000,- Kč, zahraniční host 525.000,-Kč !

K tomu si připočítejte státem nucenou koncesionářskou smlouvu na každý přijímač: 145,- Kč na domácnost.

 POTUD VŠE DOBRÉ !

Jako jeden ze sponzorů se objevila i VZP (Všeobecná Zdravotní Pojišťovna), která se potácí na hraně krachu, není schopna proplácet včas lékařům a nemocnicím peníze za úkony, operace, vyšetření. Tak tato VZP zaplatila za reklamu tomuto pořadu více jak 5 milionů korun českých !!!

Pacienti se přeobjednávají, operace ruší a léčí se jinak, není na prevenci u zubního lékaře 2x do roka, není na očkování a další velice důležité věci. Atleti, kteří jsou u VZP za mírný poplatek, pobírají za sebemenší zranění obrovské sumy peněz a v každé nemocnici mají samozřejmě přednost.

Jedna z dalších "elit národa" . Vláda ČR .

Hrozí krizí, krachem, dluhy a vesele rozdají co mohou. Pokud bude mít v Praze někdo koncert, určitě tam také uvidíme logo VZP.

Je to prostě podnik, jako každý. Ale zcela mimo mísu ! To je podnik, který vybírá, spravuje obrovské peníze, které mají sloužit k prevenci, vyšetření a k nápravě zdraví svých pojistníků - občanů ČR, kteří této pojišťovně dle zákona MUSÍ každý měsíc platit pojistné. Pokud by tento systém fungoval alespoň tak, jak ve fingovaném "Kocourkově", scénář by zněl jasně :Okamžité odvolání ředitele VZP a Ministra zdravotnictví !!! Prosím, uvědomte si to, že co je krásné, nemusí být taky pěkné ! Za 5 milionů korun dnes mohlo, možná přežít více lidí .....Já jsem o tom přesvědčen !!!

 

S pozdravem Alexandr Verecký manažer technického servisu

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode