VÝZVA VŠEM DŮCHODCŮM

08.05.2016 09:36

Jsou nás 3 miliony důchodců, které by mohly rozhodnout volby !!! 

 

Proč to nezkusit?

V každých příštích volbách volme stranu, která slíbí:-  bude odpovědně postupovat v řešení imigračního procesu (ne kam vítr, tam plášť a bude brát zcela vážně názory občanů),

 

-  okamžitě "rekonstruuje" Českou televizi (buďto zrušením našich poplatků a výměnou 80% pracovníků, pokud je to neprůchodné pak zrušit ČT zcela.) Jsou televize, které i bez dotací (7 miliard) ročně umí pracovat nezávisle, -  okamžitě začne řešit a urychleně dořeší otázku cikánů v naší zemi. Nic nemožného, jen zabezpečí, že se k cikánům začne stát chovat jako k ostatním občanům.

 

-  okamžitě zruší bez náhrady všechny "neziskové organizace" v naší zemi.

-  okamžitě sloučí zdravotní pojišťovny ( před r. 89 nás bylo o třetinu více a stačila jedna. Dnes je jich 7 a v nich se flákají stovky lidí),

-  okamžitě zabezpečí provoz max.10 vysokých škol. (Je nás 10 mil., což je ve světě větší město, a živí se zde 98 VŠ a v "nich se "potí tisíce tzv. pedagogů". Přitom se    kvalita našeho vysokého školství řadí až na 23. místo ve světě!)

-  okamžitě vyhlásí referendum k případnému vystoupení z EU a NATO. (vzhledem k měnící se situaci v mezinárodní politice je  to velmi akutní. 

 

Výsledkem    referenda se musí vláda neprodleně řídit!)

-  okamžitě zabezpečí změnu názvu našeho hlavního letiště na původní název, event. na "Letiště Praha

-  zajistí, že do funkce ministra obrany, ustanoví odborníka s vysokoškolským vojenským vzděláním  (kvalifikací nesmí být "modrá  knížka")-  zajistí, aby ve všech důležitých státních funkcích pracovali nejen odborníci, ale také "dospělí" lidé s potřebnými životními  zkušenostmi. Není možné, aby veřejně    pouštěli svá moudra do světa polovzdělaní vysokoškoláci, nebo zcela vzdělaní, ale v post-pubert&aa cute;lním věku, kteří nikdy reálně nepracovali. A takovými se to zde    jenom hemží - a proto jsme tam, kde jsme. Někteří z nich už sedí ve vysokých státních funkcích i přes 20 let a doufají, že tam vydrží až do penze ...)

- okamžitě vrátit do námi našetřeného důchodového fondu  /na jeden rok "vypůjčených" 340 miliard Kč. To jsou naše našetřené peníze za celoživotní práci /,     vypůjčených tehdejším ministrem financí V.Klausem na dobu jednoho roku - dodnes nebyla vrácena ani koruna !!!  Proto bereme za celoživotní práci ne  důchody, ale almuž ny. Potrestat viníka a jeho kumpány s následující konfiskací jejich velmi pochybným způsobem nabytého majetku.

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode