Zahraniční novinář: Povím vám něco o Bilderbergu, kam jezdí Schwarzenberg. Nejbohatších oligarchické rodiny, které řídí svět. Všechno, co se dnes ve světě koná, koná se proti Rusku

28.03.2015 12:02

Daniel Estulin: Loutkovodiči světa jsou vždy ve stínu

Rozhovor vedla šéfredaktorka Pravdy.ru Novikova

8. března 2015

Známý novinář a spisovatel promluvil o světovém zákulisí, Bilderbergském klubu, Trilaterální komisi a nejbohatších oligarchických rodinách, které řídí jednotlivé země a světovou politiku.

V současnosti vše, co se nám říká, jsou lži. Při uvažování o věci se dojde k závěru, že američtí prezidenti, britská královna a ostatní vůdci států nic neznamenají. Někdo vládne světem, ale kdo je tím loutkovodičem? Zabývám se tím už 20 let. V roce 1992 jsem obědval se spolupracovníkem kontrarozvědky KGB, FSB v Torontu. Od té doby jsem věděl, že v roce 1995 začne v Québecku kampaň za rozpad země na anglickou a francouzskou část. USA chyběly peníze a potřebovala k sobě připojit Kanadu, která je velká, má málo obyvatel a hodně přírodních zdrojů. V roce 1995 to skutečně začalo. Objevilo se mnoho neznámých stran, extrémisté z Québecku, praví, leví, středoví. V té době jsem pochopil, že pokud někde bude vyměněn prezident, vůbec nic se nezmění.

Kauza Putin je něco jiného. Západ jej nenávidí, protože nepracuje podle jejich přání, je prý špatný demokrat, nepodřizuje se jim. Na rozdíl od západních vůdců plnících jen příkazy, na něm něco závisí, není západní demokrat, je náš, sovětský, ruský.

Sám jsem byl vždycky sovětský patriot. Nejsem komunista, ale sovětský občan. Narodil jsem se v Litevské sovětské socialistické republice, miluji svoji zem a tou je – Rusko. Ohromně svou zem miluji a jsem připraven za svou zem, za její budoucnost položit život. Proto píši knihy, které odhalují skutečnou situaci. Naprosto chápu, že budoucnost mých dětí, naší země, všeho lidstva závisí na naší práci. Konspirolog nejsem, ale svět znám. Je potřeba hledat, shromažďovat, studovat a hledat informace, které lidem pomohou pochopit, co se ve světě ve skutečnosti děje.

Povím něco o Bilderbergském klubu

Je to organizace velmi přínosná pro Rockefellery, ale pro nás nepřátelská. Všechno, co se dnes ve světě koná, koná se proti Rusku. Podobných organizací je více. Například Trilaterální komise, americká organizace podobná Bilderbergskému klubu, která s ní spolupracuje. Po roce 1989 se k Bilderbergskému klubu přičlenily vybrané země z Východní Evropy. Měly svoje finanční i osobní zájmy. Dnes je to podobné jako před šesti tisíci léty, kdy svět řídili faraoni. Dnes takoví žijí ve Švýcarsku.

Naše planeta je malá a na ní žije 7 miliard lidí. To je mnoho a přitom vody a potravin je málo. Pro všechny nestačí a přesto se počet obyvatel stále zvyšuje. Musí se dojít do takového bodu, kdy zdroje budou stačit jen malému počtu lidí. Například v Indii už dnes žijí lidé bez vody.

Rockefeller je velmi důležitá osoba s velkým vlivem ve světě. Ve světové historii však nikterak důležitý není, skutečně důležité osoby obyvatelům známy nejsou. Známe Rockefellera i Rotschilda, ale historicky mocní lidé lidstvu známi nejsou, většinou nevíme, kdo jimi je. Stavím se k teorii spiknutí, k zákulisní světové vládě opatrně.

Pracoval jsem tři a půl roku v knihovně ve Florencii. Nemohl jsem pochopit, jak lidé z této organizace, která existuje od roku 1954 (Bilderbergský klub), se mohli stát tak mocnými. Odkud tolik moci a tolik peněz mají. Rockfellerové jsou v historii zapsáni 150, Rotschildové 250 let. Ovšem jejich historie je mnohem starší, nejméně 1000 let. Jsou to rodiny, které před tisíci léty kontrolovaly Benátky. Dnes jejich potomci opět vládnou. Je to svého druhu mafie. Jsou to lidé, kteří mají možnost měnit tvářnost světa tak, jak se jim to hodí. Příkladem práce loutkovodičů je Detroit, který je na tom v současnosti velmi zle. Nepodobá se městu, ale čemusi z hollywoodského filmového hororu. Těmto osobám nezáleží na lidstvu. Žádají jenom více zdrojů a prostředků, většina lidí může podle nich vymřít. Z jejich pohledu je Detroit polygon, scénář budoucího lidstva, takto mají dopadnout všechna velká města a všechny země. V Evropě se už Detroitu podobá Španělsko, kde 70 % mladých lidí nemá práci. Podobně v Portugalsku, Řecku, Itálii a Německu.

Ukrajina se snaží dostat se do Evropy, aby tam našla práci a v Evropě práce není.

Zase je zde snaha o zničení národů, zemí a systémů. Lidé nechápou, proč ti miliardáři ničí ekonomiku. Nepotřebují už shromažďovat peníze, vládnou celému světu. Nyní se hraje velmi vytříbená hra. Před šesti tisíci léty vládci světa předávali vědomosti po kapkách. Dnes to tak není možné, je internet, počítače, Google. Informace jsou k dispozici okamžitě. Včetně informací tajných, které se najdou v síti.

Pro stále větší rozdíl mezi 0,001 procentem obyvatel – Rockfellery a Rotschildy – a námi ostatními dávají tito vlivní peníze do technologií budoucnosti. Počítá se s tím, že v budoucnosti se objeví technologie, vedle kterých bude jaderná energie a jaderné zbraně něco jako prak. Na obyvatelstvu nemají zájem. Stačí jim 1,5 miliardy, především se potřebují zbavit konkurentů. V úplném panství nad světem jim nikdo nesmí překážet.

Čína je ekonomická mocnost s ohromným počtem obyvatel. Rusko má bohaté zdroje a silné technologie. Proto je pro Američany potřebné uvrhnout Rusko do počátku devadesátých let a namísto Putina nainstalovat druhého Jelcina. Potom budou spokojeni a my pro ně budeme demokratičtí, neboť budeme slabí, nebudeme nebezpeční a budeme pracovat pro ně.

Lidé pořád nechápou, proč Rockfellerové, Rotschildové, Kissingerové a ti další jako Brzeziński pracují proti zájmům USA, proti zájmům své země, když jsou Američané. Jenže oni nejsou Američané a nikdy jimi nebyli. Ani Soros. To jsou globalisté, jsou nadnárodní. Nejsou to kosmopolité. Zasazují se o jiný systém, o globální systém kontroly. Jsou to zrádci, ale nikoliv jen zrádci vlastní země, nýbrž celého světa.

Jména, která uvádím, uvádím proto, protože jsou známá, ne proto, že by byla důležitá. Soros je celkem nula, Rockefeller podobně. Jenomže oni aktivně pracují proti nám všem. Pracují s loutkovodiči za svou budoucnost na náš účet.

Putin i Čína se tomu brání. Pokud to Rusko ustojí, potom tuto válku vyhrají normální lidé. Pokud ne, je všechno prohráno, protože po Putinovi není nikdo, kdo je schopen se zájmům Západu postavit.

Válka na Ukrajině, tak jako všechno ostatní ve světě, je namířena proti Rusku. Jednoduše řečeno, Rusko je jediná země, která se postavila proti zájmům nepřátel a nepoddává se jim. V devadesátých létech Rusko rozvrátili a skoro dosáhli svého. Proto se snaží vše dokončit ještě nyní. Avšak moc dobře jim to nejde. Myslím, že jim to nevyjde, ale situace je velice nebezpečná, na hraně. Kdykoli může začít válka a ta bude jaderná.

Bohužel ani v Rusku nechápou všichni, proč k tomu všemu dochází. Je to silně emotivní, ovšem zprávy je potřeba chápat hlavou, a ne přes emoce. Je potřeba si klást otázky, proč se to či ono říká a kdo to platí. Novináři nejsou svobodní. Musejí se držet linie společnosti, pro kterou pracují. Proto se musí hledat, co za kterou informací stojí a je-li pravdivá. Proč loutkovodiči ze zákulisí rozvracejí země a přivádějí celý svět na pokraj katastrofy?

Převzato z Pravda.ru

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode