Židovka Angela Merkelová

18.04.2016 17:48

pas
Magdalena Vlachová

Mnozí zapomínají, že Angela Merkelová nemá jen otce, ale i matku, polskou Židovku Herlind Jentzschovou. A protože se v Izraeli dědí židovství po matce, neměla žádný problém zařídit si židovský pas. Nejmocnější žena světa s izraelským pasem na vrcholu Spolkové Republiky Německo – jen to ne!... Více...
 
 
 
 

Židovka Angela Merkelová

 

Video: Projev kancléřky Angely Merkelové  v izraelském parlamentu (paní Merkelová hovoří hebrejsky):

"Děkuji všem poslancům za to, že dnes k vám můžu hovořit ve svém rodném jazyku."

***

Mnozí zapomínají, že Angela Merkelová nemá jen otce, ale i matku, polskou Židovku Herlind Jentzschovou. A protože se v Izraeli dědí židovství po matce, neměla žádný problém zařídit si židovský pas.

Nejmocnější žena světa s izraelským pasem na vrcholu Spolkové Republiky Německo – jen to ne!

článek z New World Order Opposition

01

***

Že je Angela Merkel po prarodičích polská židovka, tak to mě nikdy nenapadlo. Až dneska ráno jsem četla článek, který mě překvapil.  Moje maminka by nad mým údivem řekla „svatá ty prostoto!“  Ale maminka měla pro „židovskou otázku“, jak sama nazývala předmět svého celoživotního studia, cit i vědomosti.  A tak by brzy poznala skutečnost.   

Moje maminka Židy obdivovala - ten jejich intelekt.  Čím víc je studovala, tím víc litovala, že nemáme do žádného dohledatelného kolena v rodině s nimi nic společného, ani žádného židovského vzdáleného příbuzného.  Jako na potvoru ne.  A tak studovala, obdivovala, litovala.

Moje maminka byla ale také vzdělaná a přemýšlivá výtvarnice a já si vůbec nejsem jistá, jestli by paní Merkelovou obdivovala stejně jako jiné židovské intelektuály, spisovatele a umělce.  Ona maminka jaksi za tu „uměleckou hranici“  ve svém obdivu dál nešla a v mnohých případech v jejím hlase zazněla i značná nevole. 

Pokud následující článek z New World Order Opposition není jen manipulativní informace, tak mnoho věcí v chování paní Merkelové by bylo objasněné, že.

(Jinak ty fakta o polských předcích  si lehce vyguglíte.)  

Židovka Angela Merkelová a německé ponorky pro Izrael

Málo lidem je zřejmě známý fakt, že dlouholetá německá kancléřka je židovského původu, díky čemuž je v současné době Německo nezpochybnitelným podporovatelem Izraele, kterému dodává jako splátku za 2. sv. válku ponorky schopné nést jaderné zbraně. Díky závazkům ke svému původu také dostala řadu předních židovských vyznamenání a je mimo jiné účastnicí setkání Bilderbergu. 

7mi minutové video z r. 2008.

Zpět

Kontakt

hnutisocialneslabych
karlova studanka 12
Karlova Studánka
79324

73949081

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode